• slider-03.JPG
  • slider-09.jpg
  • slider-01.jpg
  • slider-08.JPEG
  • slider-06.JPG
  • slider-07.JPG
  • slider-04.JPG
  • slider-02.JPG
  • slider-10.jpg

Harmonogram egzaminów zawodowych - styczeń,luty 2020

 LINK do pobrania >>> Harmonogram egzaminów zawodowych - styczeń, luty 2020

 

 

 

EGZ. TEORETYCZNY

L.p

Egzamin

Grupa/

Ilość osób

Godzina/

zmiana

Data

Komisja

skład

Sala 1

stołówka

Forma egzaminu/

Czas trwania egzaminu

1

RL.03, R.03 prowadzenie produkcji rolniczej

Rolnik

36+1

10.00

10.01.2020

Piątek

R.Bielecka

J. Pypeć

A. Pawłowska

L. Pluta

Sala 1

stołówka

pisemny

60 minut

2

TG.07 sporządzanie potraw i napojów

Kucharz

9

10.00

10.01.2020

piątek

M.Błaszczyk

K.Gierasińska

Sala 16

pisemny

60 minut

3

EE.08 montaż i eksploatacja systemów komputerowych, urządzeń peryferyjnych i sieci

Technik informatyk

1

10.00

10.01.2020

Piątek

M.Błaszczyk

K.Gierasińska

Sala 16

stołówka

pisemny

60 minut

4

R.16 organizacja i nadzorowanie produkcji rolniczej

Technik rolnik

40

12.00

10.01.2020

Piątek

T. Markowski

M. Błaszczyk

K. Kwestarz

L.Pluta

Sala 1 stołówka

pisemny

60 minut

5

EE.09 programowanie, tworzenie i administrowanie stronami internetowymi i bazami danych

Technik informatyk

5

14.00

10.01.2020

Piątek

T. Markowski

L. Stępnikowska

Sala 1

stołówka

pisemny

60 minut

6

AU.62 wykonywanie zabiegów kosmetycznych ciała, dłoni i stóp

Technik usług kosmetycznych

2

14.00

10.01.2020

piątek

L. Stępnikowska

K. Gierasińska

Sala 1

stołówka

pisemny

60 minut

7

MS.09, Z.09 świadczenie usług w zakresie terapii zajęciowej

Terapeuta zajęciowy

10+2

14.00

10.01.2020

piątek

T. Markowski

L. Stępnikowska

Sala 1

stołówka

pisemny

60 minut

EGZ. PRAKTYCZNY

8

MS.09, Z.09 świadczenie usług w zakresie terapii zajęciowej

Terapeuta zajęciowy

10+2

13.00

09.01.2020

czwartek

M. Kwiatkowska

A. Kopeć - Fila

Sala 14

praktyczny

180 minut

d

9

R.16 organizacja i nadzorowanie produkcji rolniczej

Technik rolnik

39

13.00

09.01.2020

czwartek

T. Markowski

M. Błaszczyk

R.  Celuch

D. Nowacki

Sala 16

stołówka

praktyczny

180 minut

d

10

TG.07 sporządzanie potraw i napojów

Kucharz

9

8.00

11.01.2020

sobota

Egzaminator

B. Jurek

D. Nowacki

Asystent techniczny

A. Czubak

Warsztaty Kuchnia

Praktyczny

120 (w)

11

TG.07 sporządzanie potraw i napojów

Kucharz

9

12.00

11.01.2020

sobota

Egzaminator

B. Jurek

G. Pękała

Asystent techniczny

A. Czubak

Warsztaty Kuchnia

Praktyczny

120 (w)

12

TG.07 sporządzanie potraw i napojów

Kucharz

9

16.00

11.01.2020

sobota

Egzaminator

B. Jurek

E. Kuśmierczyk

Asystent techniczny

A. Czubak

Warsztaty

kuchnia

Praktyczny

120 (w)

13

EE.09 programowanie, tworzenie i administrowanie stronami internetowymi i bazami danych

Technik informatyk

5

8.00

18.01.2020

sobota

K.Gierasińska

K.Stachurski

R. Celuch asystent techniczny

Sala 3

praktyczny

150 minut

dk

14

RL.03 prowadzenie produkcji rolniczej

Rolnik

6

9.00

18.01.2020

sobota

Egzaminator

L. Niedziela

A. Pawłowska

Warsztaty 1

praktyczny

180 minut

w

15

RL.03 prowadzenie produkcji rolniczej

Rolnik

6

15.00

18.01.2020

sobota

Egzaminator

L. Niedziela

L.Pluta

Warsztaty 1

praktyczny

180 minut

w

16

RL.03 prowadzenie produkcji rolniczej

Rolnik

6

9.00

19.01.2020

niedziela

Egzaminator

L. Niedziela

D.Nowacki

Warsztaty 1

praktyczny

180 minut

w

17

RL.03 prowadzenie produkcji rolniczej

Rolnik

6

15.00

19.01.2020

niedziela

Egzaminator

L. Niedziela

M. Gut

Warsztaty 1

praktyczny

180 minut

w

18

RL.03 prowadzenie produkcji rolniczej

Rolnik

6

9.00

20.01.2020

poniedziałek

Egzaminator

L. Niedziela

M. Kwiatkowska

Warsztaty 1

praktyczny

180 minut

w

19

RL.03, prowadzenie produkcji rolniczej

Rolnik

6

15.00

20.01.2019

poniedziałek

Egzaminator

L. Niedziela

M. Błaszczyk

Warsztaty 1

Praktyczny

180minut

w

20

RL.03 prowadzenie produkcji rolniczej

Rolnik

6

9.00

21.01.2019

wtorek

Egzaminator

L. Niedziela

T.Markowski

Warsztaty 1

w

Praktyczny

180minut

21

RL.03,R.3 prowadzenie produkcji rolniczej

Rolnik

3

15.00

21.01.2019

wtorek

Egzaminator

L. Niedziela

S. Otwinowski

Warsztaty 1

w

Praktyczny

180minut

Wigilia Bożego Narodzenia

 

Bóg się rodzi, pokój niesie wszystkim ludziom na świecie.

Wigilia Bożego Narodzenia, to najbardziej uroczysty i podniosły wieczór roku. Jest to czas zadumy i refleksji, ale też czas składania życzeń, wybaczania doznanych urazów. 

Read more ...

Życzenia na 2020

FOT. Pixabay.com

 

Przed nami nowych 366 dni, a każdy z nich inny.

Niech niosą więc radość, miłość i nadzieję.

Niech będą słoneczne, a wiatr niech rzadko wieje.

Życzymy też Państwu wokół życzliwych ludzi wielu

Życia w zdrowiu, szczęściu i weselu.

Wielu sukcesów, odważnych marzeń,

mądrych decyzji, samych pozytywnych zdarzeń.

Niech Nowy Rok przyniesie same dobre chwile

i niech spełni się choć jedno życzenie miłe.

          Szczęśliwego Nowego Roku!

          Życzą wszystkim sympatykom szkoły -

          Pracownicy, nauczyciele oraz dyrekcja CKZiU

Informacja dotycząca wniosków z zakładowego funduszu świadczeń socjalnych - nie dotyczy słuchaczy CKZiU

Szanowni Państwo przypominam o terminie składania wniosków o przyznanie świadczenia z ZFŚS, który upływa w dniu 23 grudnia 2019r. Wniosek można pobrać po kliknięciu POBIERZ WNIOSEK, następnie wypełnić i przesłać podpisany skan drogą elektroniczną do sekretariatu a oryginał dostarczyć listownie lub osobiście do końca roku kalendarzowego.

Wraz z wnioskiem należy złożyć POBIERZ OŚWIADCZENIE O DOCHODACH (UWAGA - dotyczy osób, które nie składały takiego oświadczenia w roku bieżącym).

Życzenia świąteczne

aaaaaaaaaa.jpg

Społeczności  szkolnej,

Nauczycielom, Uczniom, Słuchaczom

Pracownikom  Administracji i Obsługi

oraz Sympatykom naszej  Szkoły

z serca płynące życzenia radosnych

Świąt Bożego Narodzenia, przepełnionych

nadzieją i magią wigilijnej nocy

oraz pomyślności w nadchodzącym 2020r.

składa

Dyrekcja  CKZiU Chwałowice

101 Rocznica Odzyskania Niepodległości

8 listopada 2019r. uczciliśmy 101 rocznicę odzyskania niepodległości przez Polskę. Uczniowie klasy trzeciej przygotowali wraz z opiekunami panią Ilonę Wojciechowską i Paulinę Sępioł uroczystą akademię. W czasie uroczystości zaprezentowano rys historyczny, wiersze i patriotyczne piosenki. O symbolicznej godzinie 11.11 odśpiewaliśmy hymn narodowy.

Read more ...

powiat radomski     bip     wku radom     policja     strzelec