• slider-1.jpg
  • slider-3.JPEG
  • slider-2.JPG

Informacja o planowanych wolnych miejscach pracy w CKZiU Chwałowice

Dyrektor CKZiU w Chwałowicach informuje o planowanych wolnych miejscach pracy w charakterze Głównego Księgowego/Księgowego, wymiar czasu pracy - pełny etat, umowa o pracę. Planowany termin zatrudnienia od 1 stycznia 2021r do 31 sierpnia 2021r. (z możliwością przedłużenia umowy na dalszy okres)

Ze względu na panujacą sytuację pandemii COVID-19 osoby zainteresowane podjęciem pracy proszone są o przesłanie CV na adres mailowy This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. - pierwszy etap rekrutacji.

Po weryfikacji nadesłanych ofert wybrane osoby zostaną zaproszone na rozmowę wstepną (jeśli sytuacja na to pozwoli) i przejdą kolejne etapy procesu rekrutacji zakończone konkursem na oferowane stanowisko.

W razie pytań i wątpliwości prosimy o kontakt na wskazany powyżej adres mailowy, a także pod numerem telefonu 48 6161574

/Dyrektor CKZIU, Marek Gierasiński/

Rządowe wsparcie dla nauczycieli

INFORMACJA

Wszelkie informacje dotyczące uzyskania Rządowego wsparcia dla nauczycieli - do kwoty 500zł  znajdują się na platformie MS Teams, zespół Rada Pedagogiczna.

Proszę także o konieczne zapoznanie się z informacjami w zespole Nauczyciele.

Jest to aktualnie obowiązująca forma komunikacji gdzie umieszczane są wszelkie informacje bieżace dotyczące szkoły.

/Dyrektor CKZiU/

/Marek Gierasiński/

Zebranie Rady Pedagogicznej 16.11.2020

Zapraszam wszystkich Nauczycieli na zebranie Rady Pedagogicznej na platformie MS Teams w dniu 16 listopada 2020 roku o godzinie 18.00.

/Dyrektor CKZiU/

/Marek Gierasiński/

Informacja dotycząca MS Teams - odzyskiwanie hasła

Szanowni Państwo w związku z dużą ilością próśb o restowanie hasła do platformy MS Teams w dniu dzisiejszym wprowadzona została możliwość samodzielnego resetowania hasła. Każdy użytkownik z aktywnym kontem zostanie poproszony o podanie swojego alternatywnego adresu e-mail oraz numeru telefonu. Na podany adres e-mail oraz telefon przyjdzie wiadomość z kodem weryfikującym, który należy wpisać jednokrotnie w odpowiednim polu podczas logowania.

W przypadku problemu z hasłem będzie można je zrestować używając podanego numeru telefonu lub adresu e-mail.

Szkolenie MS Teams dla kadry pedagogicznej

W dniu 29.10.2020 o godz.18.00 ( czwartek) dla nauczycieli szkoły dziennej i zaocznej odbędzie się na MS TEAMS szkolenie nt.: „ Edukacja zdalna w MS Teams” . Szkolenie przeprowadzi P. Robert Celuch

Zapraszamy

Dyrekcja CKZiU

Read more ...

Od 23.10.2020 r. realizujemy zajęcia na MS Teams

Szanowni Państwo Nauczyciele, Słuchacze

W związku z zawieszeniem zajęć od 23.10.2020 r. (piątek) rozpoczynamy zajęcia dla wszystkich grup zdalnie, z wykorzystaniem aplikacji MS Teams. Opiekunowie grup 23 października (piątek) otrzymają listy Słuchaczy z loginami i hasłami (Office.com, MS Teams), a następnie przekażą je Słuchaczom. Nowozatrudnieni Nauczyciele, którzy nie posiadają loginów i haseł również je otrzymają. Plan zajęć na kolejny okres został już opublikowany na stronie szkoły. Życzymy zdrowia, pozostajemy w kontakcie.

Dyrekcja CKZiU Chwałowice

Zawieszenie zajęć dydaktycznych

Zawieszenie zajęć dydaktyczno - wychowawczych

W związku z objęciem powiatu radomskiego strefą czerwoną

od 17 października 2020r. (tj. sobota) zajęcia

w Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Chwałowicach zostają zawieszone dla KKZ, Szkoły policealnej i LO

z wyjątkiem KKZ Technik Rolnik i KKZ Rolnik s. III ( zajęcia praktyczne)

Po uruchomieniu platformy edukacyjnej rozpoczniemy naukę w systemie zdalnym, prosimy śledzić stronę szkoły.

UWAGA !!! Zawieszenie zajęć dotyczy zarówno

uczniów szkoły dziennej jak i słuchaczy szkoły zaocznej. Uczniowie szkoły dziennej realizują zajęcia od poniedziałku na MS Teams.

Dzień Edukacji Narodowej

Z okazji Dnia Edukacji Narodowej Nauczycielom, Pracownikom Obsługi i Administracji życzymy dużo zdrowia, wytrwałości, wielu sukcesów w pracy zawodowej i w życiu osobistym. Jednocześnie składamy podziękowania za trud i zaangażowanie w codzienną pracę.

Uczniom i Słuchaczom życzymy, aby nadchodzące miesiące były nie tylko czasem wytężonej pracy, ale niosły ze sobą wiele radości i  zadowolenia.

Dyrekcja CKZiU w Chwałowicach

powiat radomski     bip     wku radom     policja     strzelec