• slider-08.JPEG
  • slider-09.jpg
  • slider-06.JPG
  • slider-01.jpg
  • slider-07.JPG
  • slider-04.JPG
  • slider-03.JPG
  • slider-02.JPG
  • slider-10.jpg

Letni obóz kondycyjny klas mundurowych w CKZiU

Obóz sprawnościowo-kondycyjny klas mundurowych Liceum Ogólnokształcącego w Chwałowicach

W Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Chwałowicach po raz kolejny zorganizowano obóz dla klas mundurowych. W tym roku letnie manewry rozegrały się w dniach 9-10 czerwca. Po dotarciu na teren Nadleśnictwa Marcule uczniowie zajęli się

Czytaj więcej...

Rekrutacja trwa - gimnazjalisto wyjdż z domu.....

Rekrutacja trwa nadal, gimnazjalisto !!!

wyjdź z domu.... i zostań strzelcem oraz uczniem naszej szkoły w klasie o profilu mundurowym, technikum czy liceum wybór należy do Ciebie !!!!

 

Dzień otwarty po raz drugi.....

Dzień otwarty w CKZiU w Chwałowicach

Po raz kolejny zawitali do Chwałowic uczniowie klas gimnazjalnych chcący się bliżej zapoznać z ofertą edukacyjną naszej szkoły. Wychodząc naprzeciw ich oczekiwaniom, dyrekcja, grono pedagogiczne oraz uczniowie przygotowali ciekawy program dnia otwartego.

Gimnazjaliści zostali przywitani przez Dyrekcję szkoły. Zwiedzali klasopracownie, w których odbyły się krótkie, specjalnie przygotowane zajęcia. Na sali gimnastycznej goście mogli obserwować sztuki walki i pokaz samoobrony oraz poznać tajniki udzielania pierwszej pomocy. Odbyły się także, pod okiem specjalistów, zajęcia na strzelnicy pneumatycznej. Uczniowie naszych klas zaprezentowali kombat i przeprowadzili musztre.

Czytaj więcej...

Kolejny dzień otwarty naszej szkoły - 18 maja 2016r.

Dzień Otwarty Szkoły - po raz kolejny ;-)

 

18.05.2016r. rozpoczynamy od godz. 9.00

 

Poprzedni dzień otwarty 28 kwietnia cieszył się dużym zainteresowaniem dlatego dyrekcja, grono pedagogiczne i uczniowie serdecznie zapraszają ponownie gimnazjalistów na kolejny dzień otwarty.

Jesteśmy szkołą przyjazną, bezpieczną i kreatywną.

Przyjdź, a przekonasz się sam.

 

W programie - zwiedzanie obiektów naszej szkoły, zajęcia na strzelnicy, spotkania z nauczycielami oraz uczniami, pokazy sprawnościowe, posługiwania się bronią oraz wiele innych bardzo ciekawych atrakcji.

Na zakonczenie dnia czekał będzie na każdego wojskowy zestaw regeneracyjny ;-)

Nuda WAM nie grozi ;-)

Zatem do zobaczenia !!!

 

UWAGA !!!

Jeśli nie możesz do nas dotrzeć osobiście nie zwlekaj - wyślij już teraz swoje zgłoszenie poprzez rekrutację elektroniczną !!!

(zakładka rekrutacja)

powiat radomski     bip     wku radom     policja     strzelec