• slider-03.JPG
  • slider-01.jpg
  • slider-02.JPG
  • slider-08.JPEG
  • slider-06.JPG
  • slider-09.jpg
  • slider-04.JPG
  • slider-10.jpg
  • slider-07.JPG

Podsumowanie dnia otwartego

W czwartek 28.04. 2016 r. w naszej Szkole w Chwałowicach odbył się Dzień Otwarty dla Gimnazjalistów, którzy we wrześniu rozpoczną naukę w klasach pierwszych. Chcieliśmy pokazać, jak placówka wygląda od wewnątrz, co w niej jest ciekawego i w jaki sposób można zagospodarować tu swój czas. Nasi nauczyciele oraz uczniowie mieli do zaproponowania wiele ciekawych zajęć. Spotkanie rozpoczął Dyrektor Szkoły Marek Gierasiński, który serdecznie przywitał przybyłych gości.

Czytaj więcej...

Dzień otwarty w naszej szkole

Dzień Otwarty Szkoły

 

28.04.2016r. rozpoczynamy od godz. 9.00

 

Dyrekcja, grono pedagogiczne i uczniowie serdecznie zapraszają gimnazjalistów na dzień otwarty.

Jesteśmy szkołą przyjazną, bezpieczną i kreatywną.

Przyjdź, a przekonasz się sam.

 

W programie - zwiedzanie obiektów naszej szkoły, zajęcia na strzelnicach sportowych, spotkania z nauczycielami oraz uczniami, pokazy sprawnościowe, posługiwania się bronią oraz wiele innych bardzo ciekawych atrakcji.

Nuda WAM nie grozi ;-)

Zatem do zobaczenia !!!

 

UWAGA !!!

Jeśli nie możesz do nas dotrzeć osobiście nie zwlekaj - wyślij już teraz swoje zgłoszenie poprzez rekrutację elektroniczną !!!

(zakładka rekrutacja)

Uroczyste odsłonięcie głazów pamięci w Jedlance

13 kwietnia, w Dzień Pamięci Ofiar Zbrodni Katyńskiej, w Jedlance gm. Jedlińsk odbyło się odsłonięcie głazu pamięci poświęconego poległym w obrony Ojczyzny. W trakcie tej uroczystości wartę honorową przy głazie pamięci zaciągnęli nasi uczniowie klasy mudurowej liceum ogólnokształcącego: Piotr Cyran, Patryk Nowak oraz Jakub Jaśkiewicz Po zakończeniu uroczystości oraz zdjęciu warty honorowej otrzymaliśmy gratulacje oraz szereg słów uznania. Uczniowie zaprezentowali się bardzo dobrze. Tak trzymać !!!

Całą informację dotyczącą uroczystości możemy przeczytać TUTAJ.

 

 

Inauguracja nowego programu klas policyjnych

Drodzy uczniowie, gimnazjaliści, przyszli uczniowie w dniu dzisiejszym uczestniczyłem w konferencji dla dyrektorów szkół mundurowych współpracujących z Komendą Główną Policji. Poniżej przedstawiam skrót informacji oraz galerię zdjęć ze spotkania. Przypomnę tylko, że jesteśmy jedyną w okolicy szkołą mundurową, która może pochwalić się podpisanym porozumieniem o współpracy.

Czytaj więcej...

Targi AGROTECH 2016

            W niedzielę 20 marca 2016 roku zorganizowany został w naszej szkole grupowy wyjazd na targi AGROTECH do Kielc. Jest to przedsięwzięcie, które na stałe wpisało się do naszego kalendarza imprez rolniczych, godnych uwagi. Wzięli w nim udział słuchacze grup kwalifikacyjnego kursu zawodowego rolnik. Nad organizacją wyjazdu i bezpieczeństwem uczestników czuwali, przede wszystkim, Pani Lidia Rokita i Pan Marek Błaszczyk, wspomagani przez Panią vice dyrektor Jadwigę Błaszczyk oraz nauczycieli przedmiotów zawodowych.

Czytaj więcej...

powiat radomski     bip     wku radom     policja     strzelec