• slider-09.jpg
  • slider-01.jpg
  • slider-10.jpg
  • slider-06.JPG
  • slider-11.jpg
  • slider-03.JPG
  • slider-04.JPG
  • slider-07.JPG
  • slider-02.JPG
  • slider-08.JPEG

Dzień otwarty w CKZiU Chwałowice

 W czwartek 27.04.2017 r. w Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Chwałowicach odbył się dzień otwarty dla gimnazjalistów. Równolegle z nim miały miejsce powiatowe zawody sportowe „Sprawni jak żołnierze.”. Gimnazjaliści mieli wobec tego okazję poznania szkoły i obserwowania zmagań licealistów w trakcie trwających zawodów.

Read more ...

Sprawni jak żołnierze-2017

W dniu 27 kwietnia w naszej szkole odbyły się 40 jubileuszowe powiatowe zawody sportowo-obronne „Sprawni jak żołnierze-2017”.

Read more ...

Rejonowe zawody strzeleckie "O srebrne muszkiety - 2017"

Dzisiaj nasi uczniowie wzięli udział w LVI rejonowych zawodach "O srebrne muszkiety -2017" organizowanych przez Mazowieckie Kuratorium Oświaty we współpracy z ZSP Lipsko. Zawody rozgrywały się na strzelnicy szkoleniowej gospodarzy. Wzięli w nich udział uczniowie szkół ponadgimnazjalnych z Pionek, Radomia, Lipska, Białobrzegów, Solca, Nowego Miasta n. Pilicą oraz oczywiście z naszej szkoły z Chwałowic. Zmagania strzeleckie odbywały się w dwóch kategoriach dziewcząt oraz chłopców. Rywalizacja była zacięta do ostatniego strzału. Dzięki sprawnej organizacji, zaangażowaniu wszystkich opiekunów zawody przebiegły sprawnie  z zachowaniem zasad bezpieczeństwa i "czystej" rywalizacji. W kategorii chłopców na podium stanęli strzelcy: 1 miejsce - CKZiU Pionki, 2 miejsce - Białobrzegi, 3 miejsce - ZDZ Radom. W kategorii dziewcząt: 1 miejsce - Białobrzegi, 2 miejsce - ZDZ Radom, 3 miejsce - CKZiU Chwałowice. Gratulujemy zwycięzcom, a szczególnie naszej drużynie dziewcząt, tym bardziej, że różnica między pierwszym a trzecim miejscem wynosiła zaledwie 6 punktów.

Read more ...

Wielkanoc 2017

Społeczności szkolnej

radosnych Świąt

Zmartwychwstania Pańskiego,

obfitujących

rodzinne spotkania,

pozytywne emocje wiosenną

radość

życzą pracownicy CKZiU

Ogólnopolski Dzień Walki z Bezrobociem

11 kwietnia w ramach Ogólnopolskiego Dnia Walki z Bezrobociem w Centrum Kształcenia Ustawicznego i Zawodowego w Chwałowicach odbyło się spotkanie adresowane do młodzieży uczącej się w klasie maturalnej. Celem obchodów była promocja i popularyzacja aktywnych form przeciwdziałania bezrobociu wśród młodych ludzi.

Read more ...

Cyberprzestrzeń – nowe wyzwania i zagrożenia

Prywatność w sieci, świadome korzystanie z portali społecznościowych, ochrona przed cyberprzestępczością, cyberprzemocą oraz hejtem to główne tematy poruszane podczas konferencji „Cyberprzestrzeń – nowe wyzwania i zagrożenia”.

Przedsięwzięcie dedykowane było uczniom klas mundurowych.

Read more ...

XXIV Międzynarodowe Targi Techniki Rolniczej

      W niedzielę 19 marca 2017 roku słuchacze naszej szkoły razem z nauczycielami rolniczych przedmiotów zawodowych uczestniczyli w targach AGROTECH w Kielcach. W wyjeździe wzięli udział słuchacze grup KKZ rolnik i technik rolnik. Wiele osób odwiedziło targi kolejny już raz, co świadczy o dużym zapotrzebowaniu na oferowane produkty i usługi przez wystawiające firmy.

Read more ...

powiat radomski     bip     wku radom     policja     strzelec