• slider-04.JPG
  • slider-03.JPG
  • slider-06.JPG
  • slider-09.jpg
  • slider-10.jpg
  • slider-02.JPG
  • slider-08.JPEG
  • slider-01.jpg
  • slider-11.jpg
  • slider-07.JPG

Spotkanie z przedstawicielem firmy ARKOP

W niedzielę w dniu 12 marca 2017r. w Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Chwałowicach podczas zjazdu szkół zaocznych na Kwalifikacyjnym Kursie Rolnik odbyło się spotkanie z przedstawicielem firmy ARKOP Panem Waldemarem Cisakiem. Na spotkanie umówiliśmy się z Panem Waldemarem Cisakiem podczas spotkania szkoleniowego w listopadzie poprzedniego roku, które odbywało na terenie Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Chwałowicach. Tematem wykładu było „Nawożenie dolistne roślin uprawnych, sadów chelatami i aminokwasami”.

Read more ...

Matura z Echem dnia

          Matura z Echem Dnia

      Uczniowie CKZiU w Chwałowicach w dniach 8,9,10 marca pisali maturę próbną z języka polskiego, matematyki i języków obcych. Nasza szkoła od lat bierze udział w próbnej maturze z Echem Dnia. Uważamy, że jest to doskonały sprawdzian przed majowym egzaminem. Mamy nadzieję, że ten egzamin uświadomił uczniom czego mogą się spodziewać na maturze w maju i czemu jeszcze muszą poświęcić więcej uwagi, aby zdać z jak najlepszym wynikiem.

     Jest jeszcze trochę czasu, aby intensywnie popracować i uzupełnić ewentualne braki. To nie był stracony czas.

NARODOWY DZIEŃ PAMIĘCI ŻOŁNIERZY WYKLĘTYCH

 

1 marca po raz siódmy obchodzony był Narodowy Dzień Pamięci Żołnierzy Wyklętych. To święto tych, którzy po 1944 roku nie zgodzili się, by Polską rządziła komunistyczna władza. Nie złożyli broni. Za tę postawę wielu zapłaciło najwyższą cenę. Po 50 latach zakłamania - także dzięki staraniom IPN - Wyklęci żyją w naszej pamięci i są dla młodych Polaków wzorem patriotyzmu. Kolejne pokolenia rozumieją, że w godzinie próby –  jak zamordowana przez komunistów „Inka” – warto „zachować się jak trzeba”. Wspólnie dbajmy o pamięć o historii tych Żołnierzy!.

 

Józef Piłsudski powiedział:Naród, który nie szanuje swojej przeszłości nie zasługuje na szacunek teraźniejszości i nie ma prawa do przyszłości.

 

Jadwiga Błaszczyk

Manewry zimowe 2017

Zadbaj o swoją kondycję”

 

W dniach 3 – 4 lutego na terenie Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Chwałowicach odbywał się obóz zimowy zorganizowany dla uczniów klas mundurowych Liceum Ogólnokształcącego.

Read more ...

Warsztaty Terapii Zajęciowej z Jedlanki Starej z jasełkami w naszej szkole

18 stycznia 2017r. gościliśmy w naszej szkole Podopiecznych Warsztatów Terapii Zajęciowej w Jedlance Starej wraz z Panią Dyrektor Barbarą Rosiewicz i opiekunami. Uczestnicy warsztatów zaprezentowali przedstawienie jasełkowe pt. „Magia świąt” na podstawie „Opowieści wigilijnej” Karola Dickensa. Ponownie mogliśmy wczuć się w atmosferę świat Bożego Narodzenia. Przemiana głównego bohatera spektaklu zmusza nas do refleksji nad sobą. Przedstawienie pokazało jak   w ciekawy i kreatywny sposób można przedstawić istotę świąt ale i otaczający nas świat. Było nastrojowo i wzruszająco. Występujący zasłużyli na gromkie brawa, gratulacje, słodką niespodziankę oraz drobny upominek.

Jadwiga Błaszczyk

Studniówka 2017

W sobotę 14 stycznia 2017 r. w naszej szkole odbył się Bal Studniówkowy.....

Read more ...

25 FINAŁ WOŚP - gramy razem

Przed nami już 25 FINAŁ Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. W naszej szkole gramy razem juz kilka lat.

Serdecznie zapraszam wszystkie osoby mające chęc wesprzeć tą akcję, puszka znajduje się w sekretariacie, dziękuję wszystkim za wsparcie.

Tegoroczne finałowe hasło: Godna opieka seniorów. 

Dla ratowania życia i zdrowia dzieci na oddziałach ogólnopediatrycznych oraz dla zapewnienia godnej opieki medycznej seniorom.

 Marek Gierasiński

 

 

Informacja z 15.01.2017

Podczas 25 FINAŁU WOŚP ZEBRALIŚMY w szkole zaocznej: 358,70 zł.

DZIĘKI !!!

Egzaminy z kwalifikacji - sesja styczeń 2017 - informacje

Z harmonogramem egzaminów zawodowych w sesji jesiennej można zapoznać się poprzez kliknięcie w poniższy link:

 

>> EGZAMY ZAWODOWE - styczeń 2017 <<

 

Przypominamy o odpowiednio wcześniejszym przybyciu do ośrodka egzaminacyjnego - zdający na minimum 30 minut przed egzaminem.

Obowiązkowo należy posiadać ze sobą dokument tożsamości ze zdjęciem oraz przybory piśmiennicze piszące czarnym kolorem, zdający część praktyczną - odpowiedni strój.

Osoby zdające z innych szkół zainteresowane wcześniejszym dotarciem na egzamin i zakwaterowaniem mogą kontaktować się w tej kwestii z Panią Jadwigą Orczykowską pod numerem telefonu 519184134.

powiat radomski     bip     wku radom     policja     strzelec