• slider-03.JPG
  • slider-09.jpg
  • slider-02.JPG
  • slider-06.JPG
  • slider-04.JPG
  • slider-08.JPEG
  • slider-01.jpg
  • slider-10.jpg
  • slider-07.JPG

Uroczyste odsłonięcie głazów pamięci w Jedlance

13 kwietnia, w Dzień Pamięci Ofiar Zbrodni Katyńskiej, w Jedlance gm. Jedlińsk odbyło się odsłonięcie głazu pamięci poświęconego poległym w obrony Ojczyzny. W trakcie tej uroczystości wartę honorową przy głazie pamięci zaciągnęli nasi uczniowie klasy mudurowej liceum ogólnokształcącego: Piotr Cyran, Patryk Nowak oraz Jakub Jaśkiewicz Po zakończeniu uroczystości oraz zdjęciu warty honorowej otrzymaliśmy gratulacje oraz szereg słów uznania. Uczniowie zaprezentowali się bardzo dobrze. Tak trzymać !!!

Całą informację dotyczącą uroczystości możemy przeczytać TUTAJ.

 

 

Inauguracja nowego programu klas policyjnych

Drodzy uczniowie, gimnazjaliści, przyszli uczniowie w dniu dzisiejszym uczestniczyłem w konferencji dla dyrektorów szkół mundurowych współpracujących z Komendą Główną Policji. Poniżej przedstawiam skrót informacji oraz galerię zdjęć ze spotkania. Przypomnę tylko, że jesteśmy jedyną w okolicy szkołą mundurową, która może pochwalić się podpisanym porozumieniem o współpracy.

Read more ...

Targi AGROTECH 2016

            W niedzielę 20 marca 2016 roku zorganizowany został w naszej szkole grupowy wyjazd na targi AGROTECH do Kielc. Jest to przedsięwzięcie, które na stałe wpisało się do naszego kalendarza imprez rolniczych, godnych uwagi. Wzięli w nim udział słuchacze grup kwalifikacyjnego kursu zawodowego rolnik. Nad organizacją wyjazdu i bezpieczeństwem uczestników czuwali, przede wszystkim, Pani Lidia Rokita i Pan Marek Błaszczyk, wspomagani przez Panią vice dyrektor Jadwigę Błaszczyk oraz nauczycieli przedmiotów zawodowych.

Read more ...

Nowa strona szkolna - zapraszamy

Witamy

Powoli ruszyła nasza nowa strona szkolna. Jak można zauważyć zmian na niej nie brakuje. Jesli macie jakieś pomysły i sugestie zapraszamy do przesyłania ich na naszego szkolnego maila This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.. Jak zawsze też przypominamy o naszym profilu społecznościowym na Facebook'u.

Zatem witamy na nowej stronie WWW. Słuchacze szkół dla dorosłych mogą odnaleźć plan zajęć w zakładce STREFA SŁUCHACZA.

 

ZAPRASZAMY :-)

powiat radomski     bip     wku radom     policja     strzelec