• slider-03.JPG
  • slider-08.JPEG
  • slider-10.jpg
  • slider-09.jpg
  • slider-04.JPG
  • slider-01.jpg
  • slider-11.jpg
  • slider-02.JPG
  • slider-07.JPG
  • slider-06.JPG

Żniwa w naszym Centrum

Wakacje powoli mijają, czas odpoczynku od nauki, ale w naszej szkole praca trwa nieustannie. Aktualnie powoli kończymy sezon prac żniwnych i zamieszczamy kilka zdjęć z działań operacyjnych na polach należących do szkoły.

Zachęcamy wszystkich zainteresowanych do zdobywania nowych kwalifikacji np. na kwalifikacyjnym kursie zawodowym rolnik lub technik rolnik. Rekrutacja na nowy rok szkolny trwa !!!

Read more ...

Kto znajdzie plakat naszej szkoły ?

Wakacje za pasem, mamy propozycje dla wszystkich pod nazwą: kto znajdzie plakat naszj szkoły. Zasady są proste, robimy zdjęcie plakatu z krótkim opisem gdzie się znajduje i przysyłamy na adres email: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.. Otrzymane zdjęcia z widocznymi plakatami będa publikowane w naszym serwisie internetowym. Dla najaktywniejszej osoby przewidziany jest drobny upominek. Zapraszamy do zabawy ;-)

Niestety na chwilę obecną tj. 8 lipca 2016 mamy zdjęcia ale bez naszych plakatów, liczymy na szybką zmianę.

Read more ...

Wiwat WAKACJE !!!

Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2015/2016

24 lipca w CKZiU im. Bohaterów Ziemi iłżeckiej odbyła się uroczystość zakończenia nauki w Mundurowym Liceum Ogólnokształcącym. To długo wyczekiwany moment przez wszystkich uczniów i pedagogów. Po odśpiewaniu hymnu narodowego dyrektor szkoły Marek Gierasiński w swoim wystąpieniu podziękował wszystkim za zaangażowanie w życie szkoły i pracę dydaktyczno - wychowawczą. Był to rok pełen wyzwań, sukcesów i nowych doświadczeń. Koniec roku szkolnego to czas podsumowań. Wielu uczniów zostało nagrodzonych i wyróżnionych za naukę, udział w obozie sprawnościowo – kondycyjnym w Marculach, prace na rzecz wolontariatu. Przewodnicząca Samorządu Uczniowskiego podziękowała nauczycielom za trud i serce okazywane uczniom na co dzień. Rodzice wyróżnionych uczniów otrzymali listy gratulacyjne. Wakacje to czas odpoczynku od nauki i porannego wstawania. To czas poznawania przepięknych zakątków naszej ojczyzny, ale też dla wielu czas pracy, bądź rozwijania swoich pasji. Na zakończenie dyrektor szkoły życzył Uczniom, Nauczycielom i Pracownikom słonecznych i bezpiecznych wakacji, szczęśliwego powrotu do szkoły, by pozytywna wakacyjna energia zaprocentowała podczas nowych wyzwań w kolejnym roku szkolnym.

LEOPARD upolowany - zgodnie z planami ;-)

W dniu 16.06.2016 czterech uczniów Naszej szkoły wzięło udział w wycieczce do firmy TDM ELECTRONICS pod Warszawą, gdzie mieli okazję obejrzeć wycofany z wojska sprzęt - począwszy od drobnych elementów uzbrojenia, przez elektronikę, aż do wozów bojowych. Najbardziej emocjonującą atrakcją była przejażdżka niemieckim czołgiem Leopardem. Wycieczka zagwarantowała nam świetnie spędzony czas i mnóstwo niepowtarzalnych wspomnień. 

Oliwia Żak

Read more ...

Letni obóz kondycyjny klas mundurowych w CKZiU

Obóz sprawnościowo-kondycyjny klas mundurowych Liceum Ogólnokształcącego w Chwałowicach

W Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Chwałowicach po raz kolejny zorganizowano obóz dla klas mundurowych. W tym roku letnie manewry rozegrały się w dniach 9-10 czerwca. Po dotarciu na teren Nadleśnictwa Marcule uczniowie zajęli się

Read more ...

Rekrutacja trwa - gimnazjalisto wyjdż z domu.....

Rekrutacja trwa nadal, gimnazjalisto !!!

wyjdź z domu.... i zostań strzelcem oraz uczniem naszej szkoły w klasie o profilu mundurowym, technikum czy liceum wybór należy do Ciebie !!!!

 

powiat radomski     bip     wku radom     policja     strzelec