• slider-03.JPG
  • slider-07.JPG
  • slider-09.jpg
  • slider-08.JPEG
  • slider-02.JPG
  • slider-06.JPG
  • slider-04.JPG
  • slider-10.jpg
  • slider-01.jpg
  • slider-11.jpg

Wiwat WAKACJE !!!

Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2015/2016

24 lipca w CKZiU im. Bohaterów Ziemi iłżeckiej odbyła się uroczystość zakończenia nauki w Mundurowym Liceum Ogólnokształcącym. To długo wyczekiwany moment przez wszystkich uczniów i pedagogów. Po odśpiewaniu hymnu narodowego dyrektor szkoły Marek Gierasiński w swoim wystąpieniu podziękował wszystkim za zaangażowanie w życie szkoły i pracę dydaktyczno - wychowawczą. Był to rok pełen wyzwań, sukcesów i nowych doświadczeń. Koniec roku szkolnego to czas podsumowań. Wielu uczniów zostało nagrodzonych i wyróżnionych za naukę, udział w obozie sprawnościowo – kondycyjnym w Marculach, prace na rzecz wolontariatu. Przewodnicząca Samorządu Uczniowskiego podziękowała nauczycielom za trud i serce okazywane uczniom na co dzień. Rodzice wyróżnionych uczniów otrzymali listy gratulacyjne. Wakacje to czas odpoczynku od nauki i porannego wstawania. To czas poznawania przepięknych zakątków naszej ojczyzny, ale też dla wielu czas pracy, bądź rozwijania swoich pasji. Na zakończenie dyrektor szkoły życzył Uczniom, Nauczycielom i Pracownikom słonecznych i bezpiecznych wakacji, szczęśliwego powrotu do szkoły, by pozytywna wakacyjna energia zaprocentowała podczas nowych wyzwań w kolejnym roku szkolnym.

LEOPARD upolowany - zgodnie z planami ;-)

W dniu 16.06.2016 czterech uczniów Naszej szkoły wzięło udział w wycieczce do firmy TDM ELECTRONICS pod Warszawą, gdzie mieli okazję obejrzeć wycofany z wojska sprzęt - począwszy od drobnych elementów uzbrojenia, przez elektronikę, aż do wozów bojowych. Najbardziej emocjonującą atrakcją była przejażdżka niemieckim czołgiem Leopardem. Wycieczka zagwarantowała nam świetnie spędzony czas i mnóstwo niepowtarzalnych wspomnień. 

Oliwia Żak

Read more ...

Letni obóz kondycyjny klas mundurowych w CKZiU

Obóz sprawnościowo-kondycyjny klas mundurowych Liceum Ogólnokształcącego w Chwałowicach

W Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Chwałowicach po raz kolejny zorganizowano obóz dla klas mundurowych. W tym roku letnie manewry rozegrały się w dniach 9-10 czerwca. Po dotarciu na teren Nadleśnictwa Marcule uczniowie zajęli się

Read more ...

Rekrutacja trwa - gimnazjalisto wyjdż z domu.....

Rekrutacja trwa nadal, gimnazjalisto !!!

wyjdź z domu.... i zostań strzelcem oraz uczniem naszej szkoły w klasie o profilu mundurowym, technikum czy liceum wybór należy do Ciebie !!!!

 

Zjazd absolwentów w CKZiU w Chwałowicach

W maju w szkole miały miejsce niecodzienne wydarzenia. Nie tylko maturzyści zdawali swoje pierwsze egzaminy, ale także absolwenci z lat ubiegłych postanowili odwiedzić mury szkolne.

Read more ...

powiat radomski     bip     wku radom     policja     strzelec