• slider-09.jpg
  • slider-08.JPEG
  • slider-04.JPG
  • slider-02.JPG
  • slider-07.JPG
  • slider-06.JPG
  • slider-03.JPG
  • slider-10.jpg
  • slider-11.jpg
  • slider-01.jpg

Dzień otwarty po raz drugi.....

Dzień otwarty w CKZiU w Chwałowicach

Po raz kolejny zawitali do Chwałowic uczniowie klas gimnazjalnych chcący się bliżej zapoznać z ofertą edukacyjną naszej szkoły. Wychodząc naprzeciw ich oczekiwaniom, dyrekcja, grono pedagogiczne oraz uczniowie przygotowali ciekawy program dnia otwartego.

Gimnazjaliści zostali przywitani przez Dyrekcję szkoły. Zwiedzali klasopracownie, w których odbyły się krótkie, specjalnie przygotowane zajęcia. Na sali gimnastycznej goście mogli obserwować sztuki walki i pokaz samoobrony oraz poznać tajniki udzielania pierwszej pomocy. Odbyły się także, pod okiem specjalistów, zajęcia na strzelnicy pneumatycznej. Uczniowie naszych klas zaprezentowali kombat i przeprowadzili musztre.

Read more ...

Kolejny dzień otwarty naszej szkoły - 18 maja 2016r.

Dzień Otwarty Szkoły - po raz kolejny ;-)

 

18.05.2016r. rozpoczynamy od godz. 9.00

 

Poprzedni dzień otwarty 28 kwietnia cieszył się dużym zainteresowaniem dlatego dyrekcja, grono pedagogiczne i uczniowie serdecznie zapraszają ponownie gimnazjalistów na kolejny dzień otwarty.

Jesteśmy szkołą przyjazną, bezpieczną i kreatywną.

Przyjdź, a przekonasz się sam.

 

W programie - zwiedzanie obiektów naszej szkoły, zajęcia na strzelnicy, spotkania z nauczycielami oraz uczniami, pokazy sprawnościowe, posługiwania się bronią oraz wiele innych bardzo ciekawych atrakcji.

Na zakonczenie dnia czekał będzie na każdego wojskowy zestaw regeneracyjny ;-)

Nuda WAM nie grozi ;-)

Zatem do zobaczenia !!!

 

UWAGA !!!

Jeśli nie możesz do nas dotrzeć osobiście nie zwlekaj - wyślij już teraz swoje zgłoszenie poprzez rekrutację elektroniczną !!!

(zakładka rekrutacja)

Podsumowanie dnia otwartego

W czwartek 28.04. 2016 r. w naszej Szkole w Chwałowicach odbył się Dzień Otwarty dla Gimnazjalistów, którzy we wrześniu rozpoczną naukę w klasach pierwszych. Chcieliśmy pokazać, jak placówka wygląda od wewnątrz, co w niej jest ciekawego i w jaki sposób można zagospodarować tu swój czas. Nasi nauczyciele oraz uczniowie mieli do zaproponowania wiele ciekawych zajęć. Spotkanie rozpoczął Dyrektor Szkoły Marek Gierasiński, który serdecznie przywitał przybyłych gości.

Read more ...

Dzień otwarty w naszej szkole

Dzień Otwarty Szkoły

 

28.04.2016r. rozpoczynamy od godz. 9.00

 

Dyrekcja, grono pedagogiczne i uczniowie serdecznie zapraszają gimnazjalistów na dzień otwarty.

Jesteśmy szkołą przyjazną, bezpieczną i kreatywną.

Przyjdź, a przekonasz się sam.

 

W programie - zwiedzanie obiektów naszej szkoły, zajęcia na strzelnicach sportowych, spotkania z nauczycielami oraz uczniami, pokazy sprawnościowe, posługiwania się bronią oraz wiele innych bardzo ciekawych atrakcji.

Nuda WAM nie grozi ;-)

Zatem do zobaczenia !!!

 

UWAGA !!!

Jeśli nie możesz do nas dotrzeć osobiście nie zwlekaj - wyślij już teraz swoje zgłoszenie poprzez rekrutację elektroniczną !!!

(zakładka rekrutacja)

Uroczyste odsłonięcie głazów pamięci w Jedlance

13 kwietnia, w Dzień Pamięci Ofiar Zbrodni Katyńskiej, w Jedlance gm. Jedlińsk odbyło się odsłonięcie głazu pamięci poświęconego poległym w obrony Ojczyzny. W trakcie tej uroczystości wartę honorową przy głazie pamięci zaciągnęli nasi uczniowie klasy mudurowej liceum ogólnokształcącego: Piotr Cyran, Patryk Nowak oraz Jakub Jaśkiewicz Po zakończeniu uroczystości oraz zdjęciu warty honorowej otrzymaliśmy gratulacje oraz szereg słów uznania. Uczniowie zaprezentowali się bardzo dobrze. Tak trzymać !!!

Całą informację dotyczącą uroczystości możemy przeczytać TUTAJ.

 

 

powiat radomski     bip     wku radom     policja     strzelec