• slider-3.JPEG
  • slider-2.JPG
  • slider-1.jpg

Ciekawe warsztaty z edukacji zdrowotnej

Z okazji Dnia Nauczyciela słuchaczki z kierunków opiekunka dziecięca oraz opiekun w domu pomocy społecznej uczestniczyły w warsztatach z zakresu edukacji zdrowotnej. Podczas zajęć przygotowywały dla wszystkich nauczycieli Naszej szkoły pachnące i kolorowe mydełka z gliceryny oraz  piękne kartki z życzeniami wykonane własnoręcznie. Na zakończenie zajęć słuchaczki otrzymały zaświadczenia z uczestnictwa w warsztatach.

/Ewa Kapusta/

 

Informacja o wolnych miejscach pracy w CKZIU

Dyrektor CKZiU w Chwałowicach informuje o planowanych wolnych miejscach pracy w charakterze Głównego Księgowego/Księgowego, wymiar czasu pracy - pełny etat, umowa o pracę. Planowany termin zatrudnienia od 1 stycznia 2021r.

Ze względu na panujacą sytuację pandemii COVID-19 osoby zainteresowane podjęciem pracy proszone są o przesłanie CV na adres mailowy This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. - pierwszy etap rekrutacji.

Po weryfikacji nadesłanych ofert wybrane osoby zostaną zaproszone na rozmowę wstepną (jeśli sytuacja na to pozwoli) i przejdą kolejne etapy procesu rekrutacji zakończone konkursem na oferowane stanowisko.

W razie pytań i wątpliwości prosimy o kontakt na wskazany powyżej adres mailowy, a także pod numerem telefonu 48 6161574

/Dyrektor CKZIU, Marek Gierasiński/

Wyniki matura poprawkowa 2020

Centralna Komisja Egzaminacyjna 30 września 2020 roku:
•    ogłosi wyniki poprawkowego egzaminu maturalnego,
•    przekaże szkołom świadectwa, aneksy i informacje o wynikach.
W tym samym dniu wydane zostaną zdającym świadectwa, aneksy i informacje o wynikach.

powiat radomski     bip     wku radom     policja     strzelec