• slider-04.JPG
  • slider-06.JPG
  • slider-08.JPEG
  • slider-11.jpg
  • slider-01.jpg
  • slider-07.JPG
  • slider-02.JPG
  • slider-03.JPG
  • slider-10.jpg
  • slider-09.jpg

Szkolna platforma komunikacyjna - STARTUJEMY

Szanowni Państwo w celu ułatwienia komunikacji uruchomiłem forum z możliwością umieszczania własnych materiałów przez nauczycieli jak i przez słuchaczy, uczniów.
Dostęp do treści, wgląd do zawartości mają tylko i wyłącznie zarejestrowani użytkownicy. 
Ważna uwaga dla uczniów i słuchaczy - proszę o zakładanie profili podczas rejestracji umożliwiajacych Państwa identyfikację czyli np.  imię nazwisko  (JanKowalski itp) - ten nick  będzie widoczny w Waszym profilu, profile nie umożliwiające identyfikacji będą usuwane !!!
Dopiero po rejestracji odsłaniają się podkategorie w forach oraz istnieje możliwość pisania w istniejących tematach a także zakładania własnych. Liczę na współpracę z Państwa strony, na pewno uprości to prace i komunikację.
Link do strony forum https://ckziuedukacja.pl   lub poprzez kliknięcie na naszej stronie www zakładki Edukacja on-line              
Reasumując kroki tworzenia nowego konta: Rejestracja - Aktywacja konta z linku w otrzymanej wiadomości e-mail (sprawdzamy także folder SPAM w skrzynce pocztowej) - Logowanie - otrzymujemy wtedy dostęp do platformy, przeglądamy i umieszczamy informacje, jest interakcja.
/Marek Gierasiński/

Zawieszenie zajęć dydaktyczno-wychowawczych

Od 12 do 25 marca br. funkcjonowanie jednostek systemu oświaty zostaje czasowo ograniczone. Oznacza to, że w tym okresie przedszkola, szkoły i placówki oświatowe zarówno publiczne, jak i niepubliczne nie będą prowadziły zajęć dydaktyczno-wychowawczych. To decyzja Ministra Edukacji Narodowej wynikająca z konieczności zapobiegania rozprzestrzenianiu się koronawirusa.

UWAGA !!! Zawieszenie zajęć dotyczy zarówno uczniów szkoły dziennej jak i słuchaczy szkoły zaocznej.

Read more ...

Mandalove - warsztat intuicyjnego malowania mandali

W dniu 29.02.2020r Słuchaczki z kierunku  „Opiekunka dziecięca„ uczestniczyły w warsztatach dotyczących tworzenia symboli jakimi są ”Mandale„. Sztuka „Mandali” to nic innego jak drobna forma kolorowanki relaksującej dla dzieci jak i dorosłych.

Read more ...

Obóz zimowy 2020 w Chwałowicach

W dniach 30 - 31 stycznia na terenie Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Chwałowicach odbył się obóz zimowy zorganizowany dla uczniów klas mundurowych Liceum Ogólnokształcącego. Szkoła i okolice zmieniły się na ten czas w koszary i poligon do ćwiczeń. 

Read more ...

powiat radomski     bip     wku radom     policja     strzelec