• slider-1.jpg
  • slider-2.JPG
  • slider-3.JPEG

Zapraszamy do naszej szkoły, z dala od wirusów ;-)

Mimo złej sytuacji w kraju, pozamykanych szkół, nauczania zdalnego, MY NADAL JESTEŚMY, dlatego też zabieramy się ostro do pracy, bo przed nami bardzo ważne zadanie – rekrutacja na nowy rok szkolny.

Drogi 8-klasisto od września 2020 roku możesz dołączyć do nas, wybierając 4-letnie Liceum Ogólnokształcące Mundurowe. Mamy dla Ciebie propozycje trzech klas o profilu mundurowym:

- klasa wojskowa,

- klasa policyjna,

- klasa pożarnicza.

Jeśli chcesz ukończyć szkołę średnią z konkretnym fachem w ręku wybierz 5-letnie technikum w zawodzie:

- technik żywienia i usług gastronomicznych,

- technik usług fryzjerskich,

- technik administracji,

- technik logistyk,

- technik architektury krajobrazu.

Drogi uczniu, jeśli masz daleko do naszej szkoły bądź złe połączenie komunikacyjne, jesteśmy szkołą z internatem. Możesz zamieszkać w jednym, dwu- lub trzyosobowym pokoju z łazienką. W budynku internatu mieści się również stołówka, a w niej całodzienne wyżywienie.

Nietypowe zakończenie roku szkolnego klasy maturalnej z pomocą Microsoft Teams

Dziś w naszej szkole odbyło się zakończenie roku dla klasy maturalnej.

W tym nietypowym, bo spowodowanym pandemią spotkaniu wzięła udział dyrekcja, nauczyciele i główni bohaterowie - uczniowie klasy trzeciej. Uroczystość odbywała się na aplikacji Teams, innej możliwości nie było. Teraz wszyscy musimy dbać przede wszystkim o swoje zdrowie i bezpieczeństwo.

 

Spotkanie rozpoczął dyrektor Marek Gierasiński, pogratulował ukończenia szkoły, w symboliczny sposób wręczył świadectwa, które pokazywane były tylko na ekranie naszych komputerów. Wyróżnione zostały osoby z najwyższą średnią i wzorowym zachowaniem.

Głos zabrała także pani wicedyrektor Jadwiga Błaszczyk oraz wychowawczyni klasy pani Paulina Sępioł. Były życzenia, garstka wspomnień, trochę wzruszeń.

 

Absolwentom składamy najszczersze życzenia, dziękujemy za wybranie naszej szkoły i trzymamy mocno kciuki za Wasze powodzenie na maturze. Życzymy połamania pióra, optymizmu i dużo wiary we własne siły. Ogromu szczęścia i trafienia w wymarzone tematy🍀🍀

                                                                                                         /Paulina Sepioł/

Kurs CHEMIZACYJNY 2020 - uzupełniający II edycja

 

UWAGA !!! ostatnia szansa w tym półroczu

UWAGA - zmiana terminu !!!

w naszej szkole

przeprowadzone zostanie szkolenie uzupełniające z zakresu

„Stosowanie środków ochrony roślin”

Uczestnicy po ukończeniu szkolenia otrzymują świadectwo

z zakresu stosowania środków ochrony roślin

uprawniające do zakupu i bezpiecznego stosowania środków chemicznych.

Świadectwo również pozwoli na spełnienie wymogów wzajemnej zgodności w gospodarstwach rolnych dla rolników ubiegających się o płatności bezpośrednie.

Osoby chętne na szkolenie proszone są o zgłaszanie się do sekretariatu

szkolenie uzupełniające odbędzie się 7 maja 2020r. godz. 1400,

szkolenia ukończą się egzaminem i wydaniem zaświadczenia ważnego  przez okres 5 lat.

Tel. 48 616 15 74

Życzenia Wielkanocne

Społeczności szkolnej i sympatykom naszej placówki z okazji Świąt Zmartwychwstania Pańskiego składamy najlepsze życzenia.

Niech ten trudny czas napełni nasze serca wiarą, nadzieją na lepsze jutro i wzajemną życzliwością.

Pomimo trudnej sytuacji i zagrożeń niech te święta będą dla Państwa źródłem siły, radości i optymizmu, który pozwoli nam przeżyć najbliższy czas w zdrowiu i spokoju.

Dyrekcja CKZiU /Jadwiga Błaszczyk & Marek Gierasiński/

Informacja dla pracowników i emerytów CKZiU w Chwałowicach

W związku ze zbliżającymi się świętami Wielkanocnymi Komisja ZFŚS informuje, że wzorem roku ubiegłego będą przyznawane świadczenia pieniężne z ZFŚS.

Aby otrzymać świadczenie, należy złożyć wypełniony wniosek w formie elektronicznej na adres email szkoły, lub listownie w sekretariacie (wzór wniosku POBIERZ WNIOSEK)

Świadczenia będą wypłacane na indywidualne rachunki bankowe po złożeniu wniosku wraz z oświadczeniem o wysokości dochodu na członka rodziny (POBIERZ OŚWIADCZENIE O DOCHODACH).

Komisja ZFŚS w Chwałowicach

Informacja dla Słuchaczy - egzaminy semestralne

Szanowni Państwo

w dniu dzisiejszym na zebraniu Rady Pedagogicznej ustaliliśmy sposób przeprowadzenia egzaminów ustnych, pisemnych w naszej szkole dla nadchodzących egzaminów wewnętrznych, semestralnych.

Słuchacze prace kontrolne przekazują poprzez szkolne forum (dostęp tylko dla zalogowanych osób, lub w sposób określony przez prowadzącego zajęcia) bezpośrednio do prowadzących zajęcia. Egzaminy pisemne także będą realizowane poprzez nasze szkolne forum.

Natomiast egzaminy ustne dla Szkoły Policealnej i Liceum Ogólnokształcącego zostaną przeprowadzone z użyciem platformy Teamspeak3. Opis i instrukcja instalacji oraz dane dostępowe znajduję się  na szkolnym forum.

Egzaminy ustne dla KKZ rolnik sem.3, KKZ Technik rolnik, KKZ Elektryk decyzją Rady Pedagogicznej przyjmują formę egzaminów pisemnych z użyciem szkolnego forum.

Zmiany te obowiązują do odwołania obecnej sytuacji epidemii COVID-19.

Adres forum szkolnego: https://ckziuedukacja.pl/

 

!!! ODWOŁANY Dzień Otwarty w naszej szkole !!!

Drodzy uczniowie 8 klas szkoły podstawowej z przykrością informujemy, że ze wzgledu na niebezpeiczną sytuację panującą w naszym kraju, Dzień Otwarty w naszej szkole został ODWOŁANY !!!

 

Życzymy zdrowia oraz wytrwałości.

powiat radomski     bip     wku radom     policja     strzelec