• slider-02.JPG
  • slider-07.JPG
  • slider-04.JPG
  • slider-08.JPEG
  • slider-09.jpg
  • slider-06.JPG
  • slider-03.JPG
  • slider-10.jpg
  • slider-01.jpg

Wykład przedstawiciela firmy ARKOP

W niedzielę w dniu 05 listopada 2017r. w Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Chwałowicach podczas zjazdu szkół zaocznych na Kwalifikacyjnym Kursie Rolnik odbyło się spotkanie z przedstawicielem firmy ARKOP Panem Waldemarem Cisakiem.

Tematem wykładu było „Znaczenie makro i mikroelementów w nawożeniu dolistnym roślin uprawnych z zastosowaniem chelatów i aminokwasów”.

Czytaj więcej...

Pokazowe zajęcia praktyczne

      W Centrum Kształcenia Praktycznego w Chwałowicach w dniu 21 października 2017r na zajęciach praktycznych Kwalifikacyjnych Kursów Zawodowych dla Rolnika i Technika Rolnika odbyła się nauka obsługi pługa obrotowego z ciągnikiem Kubota. Słuchacze obserwowali orkę oraz mieli możliwość skorzystania z indywidualnej obsługi agregatu z instruktorem. Zajęcia przeprowadzone zostały

Czytaj więcej...

Otrzęsiny pierwszaków

19 października 2017 roku odbyły się w naszej szkole otrzęsiny klasy pierwszej. Jest to pionierska inicjatywa Pana dyrektora Marka Gierasińskiego i nauczycielki podstaw przedsiębiorczości Pani Katarzyny Gierasińskiej. Mamy nadzieję, że na stałe zostanie ona wpisana do szkolnego kalendarza imprez. Gospodarzami spotkania byli uczniowie drugiej klasy.

Czytaj więcej...

Dzień Edukacji Narodowej w CKZiU

 

 16 października świętowaliśmy w naszej szkole Dzień Edukacji Narodowej. Uczniowie klasy I i II przygotowali wraz z nauczycielami panią Pauliną Sępioł  i panem Markiem Sępiołem część artystyczną. Scenka ukazująca w krzywym zwierciadle lekcję szkolną wzbudziła duży entuzjazm wśród widzów. Chłopcy z klasy drugiej wykazali się talentem i odwagą, czekamy z niecierpliwością na kolejne występy szkolnej nieformalnej grupy teatralnej.

Czytaj więcej...

Ślubowanie klasy pierwszej

Dziś, 12 października, w naszej szkole odbyło się ślubowanie klasy pierwszej. Uroczystość miała charakter bardzo podniosły i wymiar patriotyczny – jak przystało na ślubowanie klasy o profilu mundurowym.

Czytaj więcej...

ŻYCZENIA

YYY.png

Dzień Papieski

 10 października obchodziliśmy w szkole XVII  Dzień Papieski pod hasłem przewodnim „Idźmy naprzód z nadzieją”.

PA100270.JPG

Czytaj więcej...

powiat radomski     bip     wku radom     policja     strzelec