• slider-01.jpg

OFERTA SPRZEDAŻY ZBOŻA

  

Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Chwałowicach oferuje

do sprzedaży po cenach rynkowych następujące ziarna zbóż:

Pszenica ROTAX - 43 t

Pszenica paszowa - 40 t

Jęczmień SOLDO - 29 t

 Jęczmień BASIC   - 45 t

                       Mieszanka zbóż jęczmień –owies 11 t

Oferty prosimy kierować do 15 marca 2019r. na adres:

Read more ...

Obóz zimowy 2019 w Chwałowicach

 

T.jpg

W dniach 21 – 22 lutego na terenie Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Chwałowicach odbył się obóz zimowy zorganizowany dla uczniów klas mundurowych Liceum Ogólnokształcącego. 

Read more ...

Wykład – szkolenie Firmy Grupa Azoty

W dniu 24 lutego 2019r w Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Chwałowicach podczas zjazdu dla słuchaczy na Kwalifikacyjnych Kursach Zawodowych Rolnik i Technik rolnik odbył się wykład – szkolenie Firmy Grupa Azoty. Spotkanie, którego tematem przewodnim było stosowanie RSM poprowadził terenowy przedstawiciel Grupy Azoty Pan Paweł Kiełbsz.

Read more ...

Olimpiada Młodych Producentów Rolnych

Olimpiada Młodych Producentów Rolnych

w Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Chwałowicach

W dniu 10 lutego w Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Chwałowicach odbył się I etap szkolny Olimpiady Młodych Producentów Rolnych przeprowadzonej dla słuchaczy kwalifikacyjnych Kursów rolnik i Technik rolnik jako współzawodnictwo z zakresu szeroko rozumianej wiedzy rolniczej praktycznej i teoretycznej.

Read more ...

Cykliczne Szkolenia Firmy ARKOP

Cykliczne Szkolenia Firmy ARKOP w dziedzinie nawożenia roślin uprawnych dla słuchaczy Kwalifikacyjnych Kursów Zawodowych w zawodzie rolnik i Technik rolnik

Dyrekcja Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Chwałowicach serdecznie dziękuje Prezesowi Firmy ARKOP za umożliwienie szkolenia, Panu Waldemarowi Cisakowi  za przekazaną profesjonalnie wiedzę, miłe podejście do słuchaczy,

W niedzielę w dniu 17 lutego 2019 r. w Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Chwałowicach podczas zjazdu szkół zaocznych na Kwalifikacyjnym Kursie Rolnik, Technik rolnik odbyło się spotkanie z przedstawicielem regionalnym firmy ARKOP Panem Waldemarem Cisakiem.

Read more ...

Spotkanie Międzyszkolnego Klubu im. AK

14 lutego uczniowie Liceum Ogólnokształcącego Mundurowego uczestniczyl w spotkaniu członków i sympatyków Międzyszkolnego Klubu Historycznego im. Armii Krajowej w ZSP Iłża. Spotkanie zbiegło się z 77 rocznicą powstania Armii Krajowej i 11 rocznicą śmierci gen. Antoniego Hedy ps.  „Szary”. Wysłuchaliśmy interesującego wykładu P. Sławomira Kurka, nauczyciela Szkoły Podstawowej w Iłży. 

Uczniowie obejrzeli film o legendarnym partyzancie Ziemi Iłżeckiej pt. „Mit o Szarym” i otrzymali książki „Wspomnienia Szarego” ufundowane przez Wojewodę Świętokrzyskiego. W spotkaniu uczestniczyli też przedstawiciele iłżeckich szkół oraz P. Jan Szmyd,  członek Społecznego Komitetu Upamiętnienia Wydarzeń Historycznych na Ziemi Iłżeckiej.  

Read more ...

powiat radomski     bip     wku radom     policja     strzelec