• slider-06.JPG
  • slider-07.JPG
  • slider-03.JPG
  • slider-04.JPG
  • slider-10.jpg
  • slider-08.JPEG
  • slider-01.jpg
  • slider-02.JPG
  • slider-09.jpg

Rejonowe zawody strzeleckie "O srebrne muszkiety - 2017"

Dzisiaj nasi uczniowie wzięli udział w LVI rejonowych zawodach "O srebrne muszkiety -2017" organizowanych przez Mazowieckie Kuratorium Oświaty we współpracy z ZSP Lipsko. Zawody rozgrywały się na strzelnicy szkoleniowej gospodarzy. Wzięli w nich udział uczniowie szkół ponadgimnazjalnych z Pionek, Radomia, Lipska, Białobrzegów, Solca, Nowego Miasta n. Pilicą oraz oczywiście z naszej szkoły z Chwałowic. Zmagania strzeleckie odbywały się w dwóch kategoriach dziewcząt oraz chłopców. Rywalizacja była zacięta do ostatniego strzału. Dzięki sprawnej organizacji, zaangażowaniu wszystkich opiekunów zawody przebiegły sprawnie  z zachowaniem zasad bezpieczeństwa i "czystej" rywalizacji. W kategorii chłopców na podium stanęli strzelcy: 1 miejsce - CKZiU Pionki, 2 miejsce - Białobrzegi, 3 miejsce - ZDZ Radom. W kategorii dziewcząt: 1 miejsce - Białobrzegi, 2 miejsce - ZDZ Radom, 3 miejsce - CKZiU Chwałowice. Gratulujemy zwycięzcom, a szczególnie naszej drużynie dziewcząt, tym bardziej, że różnica między pierwszym a trzecim miejscem wynosiła zaledwie 6 punktów.

Czytaj więcej...

Wielkanoc 2017

Społeczności szkolnej

radosnych Świąt

Zmartwychwstania Pańskiego,

obfitujących

rodzinne spotkania,

pozytywne emocje wiosenną

radość

życzą pracownicy CKZiU

Ogólnopolski Dzień Walki z Bezrobociem

11 kwietnia w ramach Ogólnopolskiego Dnia Walki z Bezrobociem w Centrum Kształcenia Ustawicznego i Zawodowego w Chwałowicach odbyło się spotkanie adresowane do młodzieży uczącej się w klasie maturalnej. Celem obchodów była promocja i popularyzacja aktywnych form przeciwdziałania bezrobociu wśród młodych ludzi.

Czytaj więcej...

Cyberprzestrzeń – nowe wyzwania i zagrożenia

Prywatność w sieci, świadome korzystanie z portali społecznościowych, ochrona przed cyberprzestępczością, cyberprzemocą oraz hejtem to główne tematy poruszane podczas konferencji „Cyberprzestrzeń – nowe wyzwania i zagrożenia”.

Przedsięwzięcie dedykowane było uczniom klas mundurowych.

Czytaj więcej...

XXIV Międzynarodowe Targi Techniki Rolniczej

      W niedzielę 19 marca 2017 roku słuchacze naszej szkoły razem z nauczycielami rolniczych przedmiotów zawodowych uczestniczyli w targach AGROTECH w Kielcach. W wyjeździe wzięli udział słuchacze grup KKZ rolnik i technik rolnik. Wiele osób odwiedziło targi kolejny już raz, co świadczy o dużym zapotrzebowaniu na oferowane produkty i usługi przez wystawiające firmy.

Czytaj więcej...

Spotkanie z przedstawicielem firmy ARKOP

W niedzielę w dniu 12 marca 2017r. w Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Chwałowicach podczas zjazdu szkół zaocznych na Kwalifikacyjnym Kursie Rolnik odbyło się spotkanie z przedstawicielem firmy ARKOP Panem Waldemarem Cisakiem. Na spotkanie umówiliśmy się z Panem Waldemarem Cisakiem podczas spotkania szkoleniowego w listopadzie poprzedniego roku, które odbywało na terenie Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Chwałowicach. Tematem wykładu było „Nawożenie dolistne roślin uprawnych, sadów chelatami i aminokwasami”.

Czytaj więcej...

Matura z Echem dnia

          Matura z Echem Dnia

      Uczniowie CKZiU w Chwałowicach w dniach 8,9,10 marca pisali maturę próbną z języka polskiego, matematyki i języków obcych. Nasza szkoła od lat bierze udział w próbnej maturze z Echem Dnia. Uważamy, że jest to doskonały sprawdzian przed majowym egzaminem. Mamy nadzieję, że ten egzamin uświadomił uczniom czego mogą się spodziewać na maturze w maju i czemu jeszcze muszą poświęcić więcej uwagi, aby zdać z jak najlepszym wynikiem.

     Jest jeszcze trochę czasu, aby intensywnie popracować i uzupełnić ewentualne braki. To nie był stracony czas.

powiat radomski     bip     wku radom     policja     strzelec