• slider-07.JPG
  • slider-03.JPG
  • slider-04.JPG
  • slider-06.JPG
  • slider-09.jpg
  • slider-02.JPG
  • slider-10.jpg
  • slider-01.jpg
  • slider-08.JPEG

Życzenia Świąteczne

Szanowni Państwo
Nauczyciele, Uczniowie, Pracownicy Obsługi i Administracji,
Rodzice, Sympatycy naszej szkoły

 
        Święta Bożego Narodzenia to okres wyjątkowo radosny, pełen refleksji. Z tej okazji wszystkim Państwu składamy serdeczne życzenia: zdrowia, spełnienia marzeń, zawodowej satysfakcji i wielu sukcesów, a w nadchodzącym roku 2018 niech nie opuszcza Państwa pomyślność a optymizm i pogoda ducha wypełnia każdy dzień.


Dyrekcja CKZiU

galazka2.gif

Harmonogram egzaminów zawodowych - sesja styczeń 2018

Harmonogram egzaminów potwierdzających kwalifikacje zawodowe dostępny jest po klikinięciu linku poniżej.

 

EGZAMINY Z KWALIFIKACJI ZAWODOWYCH - sesja STYCZEŃ 2018

U W A G A !!!

Zdający zgłaszają sie do ośrodka egzaminacyjnego na minimum 30 minut przed rozpoczęciem egzaminu, posiadając dokument ze zdjęciem oraz przybory piśmiennicze piszące kolorem czarnym, osoby przystępujące do egzaminu praktycznego powinny posiadać odpowiedni strój.

 

 

Stypendium Prezesa Rady Ministrów dla naszej uczennicy Izy Ogonek

W piątek 1 grudnia w Muzeum Witolda Gombrowicza we Wsoli, na terenie gminy Jedlińsk odbyło się uroczyste wręczenie stypendiów Prezesa Rady Ministrów. Akt ten wręczał Artur Standowicz, wicewojewoda mazowiecki oraz Aurelia Michałowska, mazowiecki kurator oświaty oraz poseł Dariusz Bąk. Stypendystką z naszej szkoły została w tym roku Izabela Ogonek, uczennica klasy III LO. Iza serdecznie gratulujemy, oby tak dalej!  Pani Kurator złożyła gratulacje oraz życzenia dalszych sukcesów skierowane do stypendystów, a także do ich rodziców i nauczycieli. Uroczystość uświetnił występ Katarzyny Bochyńskiej-Wojdył - sopran oraz Łukasza Ciecierskiego - baryton. Obojgu solistom towarzyszył na fortepianie Karol Sionek. Stypendia Prezesa Rady Ministrów przyznawane są uczniom, otrzymującym promocję z wyróżnieniem, uzyskując przy tym najwyższą w danej szkole średnią ocen lub tym, którzy wykazują szczególne uzdolnienia w co najmniej jednej dziedzinie wiedzy, osiągając w niej najwyższe wyniki, a w pozostałych dziedzinach wiedzy co najmniej dobre.

Read more ...

Dzień Pluszowego Misia

images.jpg

 

Z inicjatywy Samorządu Szkolnego wtorek 28 listopada stał się w naszej szkole dniem Pluszowego Misia.

Read more ...

Próbna Matura

pobrane.jpg

 

W dniach 21 – 24 listopada w naszej szkole odbędą się matury próbne.

Jest to akcja przeprowadzana co roku w liceach i technikach całego kraju. Arkusze opracowali eksperci z wydawnictwa Operon. Honorowy patronat objęła Gazeta Wyborcza, na łamach której już następnego dnia po egzaminie można znaleźć proponowane odpowiedzi i klucz oceniania. We wtorek uczniowie zmierzą się z językiem polskim, środa to dzień królowej nauk, w czwartek odbędą się egzaminy z języków obcych, zaś w piątek egzamin z wybranego przedmiotu na poziomie rozszerzonym.

Uczniowie poznają procedury maturalne, nauczą się gospodarowania czasem przeznaczonym na egzamin, sprawdzą poziom swojej wiedzy, a przede wszystkim dostaną informację zwrotną nad czym muszą jeszcze popracować.

Życzymy wszystkim maturzystom jak najlepszych wyników.

Święto Niepodległości

x_292.jpg

 W dniu 11 listopada uczniowie oraz nauczyciele CKZiU wzięli udział w uroczystości z okazji Święta Niepodległości.

Read more ...

powiat radomski     bip     wku radom     policja     strzelec