• slider-09.jpg
  • slider-07.JPG
  • slider-04.JPG
  • slider-11.jpg
  • slider-01.jpg
  • slider-10.jpg
  • slider-03.JPG
  • slider-02.JPG
  • slider-06.JPG
  • slider-08.JPEG

Wycieczka do Warszawy

53287839_2335486906475438_2177245013992275968_n.jpg

4 marca uczniowie klasy II i III LO wraz opiekunami panią P. Sępioł, R. Bielecką i D. Nowackim byli na wycieczce w Warszawie. 

Read more ...

OFERTA SPRZEDAŻY ZBOŻA

  

Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Chwałowicach oferuje

do sprzedaży po cenach rynkowych następujące ziarna zbóż:

Pszenica ROTAX - 43 t

Pszenica paszowa - 40 t

Jęczmień SOLDO - 29 t

 Jęczmień BASIC   - 45 t

                       Mieszanka zbóż jęczmień –owies 11 t

Oferty prosimy kierować do 15 marca 2019r. na adres:

Read more ...

Obóz zimowy 2019 w Chwałowicach

 

T.jpg

W dniach 21 – 22 lutego na terenie Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Chwałowicach odbył się obóz zimowy zorganizowany dla uczniów klas mundurowych Liceum Ogólnokształcącego. 

Read more ...

Wykład – szkolenie Firmy Grupa Azoty

W dniu 24 lutego 2019r w Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Chwałowicach podczas zjazdu dla słuchaczy na Kwalifikacyjnych Kursach Zawodowych Rolnik i Technik rolnik odbył się wykład – szkolenie Firmy Grupa Azoty. Spotkanie, którego tematem przewodnim było stosowanie RSM poprowadził terenowy przedstawiciel Grupy Azoty Pan Paweł Kiełbsz.

Read more ...

Olimpiada Młodych Producentów Rolnych

Olimpiada Młodych Producentów Rolnych

w Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Chwałowicach

W dniu 10 lutego w Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Chwałowicach odbył się I etap szkolny Olimpiady Młodych Producentów Rolnych przeprowadzonej dla słuchaczy kwalifikacyjnych Kursów rolnik i Technik rolnik jako współzawodnictwo z zakresu szeroko rozumianej wiedzy rolniczej praktycznej i teoretycznej.

Read more ...

Cykliczne Szkolenia Firmy ARKOP

Cykliczne Szkolenia Firmy ARKOP w dziedzinie nawożenia roślin uprawnych dla słuchaczy Kwalifikacyjnych Kursów Zawodowych w zawodzie rolnik i Technik rolnik

Dyrekcja Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Chwałowicach serdecznie dziękuje Prezesowi Firmy ARKOP za umożliwienie szkolenia, Panu Waldemarowi Cisakowi  za przekazaną profesjonalnie wiedzę, miłe podejście do słuchaczy,

W niedzielę w dniu 17 lutego 2019 r. w Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Chwałowicach podczas zjazdu szkół zaocznych na Kwalifikacyjnym Kursie Rolnik, Technik rolnik odbyło się spotkanie z przedstawicielem regionalnym firmy ARKOP Panem Waldemarem Cisakiem.

Read more ...

powiat radomski     bip     wku radom     policja     strzelec