• slider-10.jpg
  • slider-02.JPG
  • slider-06.JPG
  • slider-08.JPEG
  • slider-07.JPG
  • slider-03.JPG
  • slider-09.jpg
  • slider-01.jpg
  • slider-04.JPG

Harmonogram egzaminów maturalnych - maj 2017

Harmonogram egzaminów maturalnych w 2017 roku, dostępny jest do pobrania w linkach poniżej:

EGZAMINY PISEMNE

EGZAMINY USTNE

Przypominamy o zabraniu ze sobą dokumentu tożsamości ze zdjęciem, przyborów piśmienniczych oraz odpowiednio wcześniejszym przybyciu  - na minimum 30 minut przed rozpoczęciem danego egzaminu.

Dzień otwarty w CKZiU Chwałowice

 W czwartek 27.04.2017 r. w Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Chwałowicach odbył się dzień otwarty dla gimnazjalistów. Równolegle z nim miały miejsce powiatowe zawody sportowe „Sprawni jak żołnierze.”. Gimnazjaliści mieli wobec tego okazję poznania szkoły i obserwowania zmagań licealistów w trakcie trwających zawodów.

Czytaj więcej...

Rejonowe zawody strzeleckie "O srebrne muszkiety - 2017"

Dzisiaj nasi uczniowie wzięli udział w LVI rejonowych zawodach "O srebrne muszkiety -2017" organizowanych przez Mazowieckie Kuratorium Oświaty we współpracy z ZSP Lipsko. Zawody rozgrywały się na strzelnicy szkoleniowej gospodarzy. Wzięli w nich udział uczniowie szkół ponadgimnazjalnych z Pionek, Radomia, Lipska, Białobrzegów, Solca, Nowego Miasta n. Pilicą oraz oczywiście z naszej szkoły z Chwałowic. Zmagania strzeleckie odbywały się w dwóch kategoriach dziewcząt oraz chłopców. Rywalizacja była zacięta do ostatniego strzału. Dzięki sprawnej organizacji, zaangażowaniu wszystkich opiekunów zawody przebiegły sprawnie  z zachowaniem zasad bezpieczeństwa i "czystej" rywalizacji. W kategorii chłopców na podium stanęli strzelcy: 1 miejsce - CKZiU Pionki, 2 miejsce - Białobrzegi, 3 miejsce - ZDZ Radom. W kategorii dziewcząt: 1 miejsce - Białobrzegi, 2 miejsce - ZDZ Radom, 3 miejsce - CKZiU Chwałowice. Gratulujemy zwycięzcom, a szczególnie naszej drużynie dziewcząt, tym bardziej, że różnica między pierwszym a trzecim miejscem wynosiła zaledwie 6 punktów.

Czytaj więcej...

Wielkanoc 2017

Społeczności szkolnej

radosnych Świąt

Zmartwychwstania Pańskiego,

obfitujących

rodzinne spotkania,

pozytywne emocje wiosenną

radość

życzą pracownicy CKZiU

Ogólnopolski Dzień Walki z Bezrobociem

11 kwietnia w ramach Ogólnopolskiego Dnia Walki z Bezrobociem w Centrum Kształcenia Ustawicznego i Zawodowego w Chwałowicach odbyło się spotkanie adresowane do młodzieży uczącej się w klasie maturalnej. Celem obchodów była promocja i popularyzacja aktywnych form przeciwdziałania bezrobociu wśród młodych ludzi.

Czytaj więcej...

powiat radomski     bip     wku radom     policja     strzelec