• slider-01.jpg

Zawieszenie zajęć dydaktyczno-wychowawczych

Od 12 do 25 marca br. funkcjonowanie jednostek systemu oświaty zostaje czasowo ograniczone. Oznacza to, że w tym okresie przedszkola, szkoły i placówki oświatowe zarówno publiczne, jak i niepubliczne nie będą prowadziły zajęć dydaktyczno-wychowawczych. To decyzja Ministra Edukacji Narodowej wynikająca z konieczności zapobiegania rozprzestrzenianiu się koronawirusa.

UWAGA !!! Zawieszenie zajęć dotyczy zarówno uczniów szkoły dziennej jak i słuchaczy szkoły zaocznej.

Read more ...

Kurs CHEMIZACYJNY 2020 - uzupełniający II edycja

 

UWAGA !!! ostatnia szansa w tym półroczu

UWAGA - zmiana terminu !!!

w naszej szkole

przeprowadzone zostanie szkolenie uzupełniające z zakresu

„Stosowanie środków ochrony roślin”

Uczestnicy po ukończeniu szkolenia otrzymują świadectwo

z zakresu stosowania środków ochrony roślin

uprawniające do zakupu i bezpiecznego stosowania środków chemicznych.

Świadectwo również pozwoli na spełnienie wymogów wzajemnej zgodności w gospodarstwach rolnych dla rolników ubiegających się o płatności bezpośrednie.

Osoby chętne na szkolenie proszone są o zgłaszanie się do sekretariatu

szkolenie uzupełniające odbędzie się 2 kwietnia 2020r. godz. 1400,

szkolenia ukończą się egzaminem i wydaniem zaświadczenia ważnego  przez okres 5 lat.

Tel. 48 616 15 74

Mandalove - warsztat intuicyjnego malowania mandali

W dniu 29.02.2020r Słuchaczki z kierunku  „Opiekunka dziecięca„ uczestniczyły w warsztatach dotyczących tworzenia symboli jakimi są ”Mandale„. Sztuka „Mandali” to nic innego jak drobna forma kolorowanki relaksującej dla dzieci jak i dorosłych.

Read more ...

Obóz zimowy 2020 w Chwałowicach

W dniach 30 - 31 stycznia na terenie Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Chwałowicach odbył się obóz zimowy zorganizowany dla uczniów klas mundurowych Liceum Ogólnokształcącego. Szkoła i okolice zmieniły się na ten czas w koszary i poligon do ćwiczeń. 

Read more ...

Harmonogram egzaminów zawodowych - styczeń,luty 2020

 LINK do pobrania >>> Harmonogram egzaminów zawodowych - styczeń, luty 2020

 

 

 

EGZ. TEORETYCZNY

L.p

Egzamin

Grupa/

Ilość osób

Godzina/

zmiana

Data

Komisja

skład

Sala 1

stołówka

Forma egzaminu/

Czas trwania egzaminu

1

RL.03, R.03 prowadzenie produkcji rolniczej

Rolnik

36+1

10.00

10.01.2020

Piątek

R.Bielecka

J. Pypeć

A. Pawłowska

L. Pluta

Sala 1

stołówka

pisemny

60 minut

2

TG.07 sporządzanie potraw i napojów

Kucharz

9

10.00

10.01.2020

piątek

M.Błaszczyk

K.Gierasińska

Sala 16

pisemny

60 minut

3

EE.08 montaż i eksploatacja systemów komputerowych, urządzeń peryferyjnych i sieci

Technik informatyk

1

10.00

10.01.2020

Piątek

M.Błaszczyk

K.Gierasińska

Sala 16

stołówka

pisemny

60 minut

4

R.16 organizacja i nadzorowanie produkcji rolniczej

Technik rolnik

40

12.00

10.01.2020

Piątek

T. Markowski

M. Błaszczyk

K. Kwestarz

L.Pluta

Sala 1 stołówka

pisemny

60 minut

5

EE.09 programowanie, tworzenie i administrowanie stronami internetowymi i bazami danych

Technik informatyk

5

14.00

10.01.2020

Piątek

T. Markowski

L. Stępnikowska

Sala 1

stołówka

pisemny

60 minut

6

AU.62 wykonywanie zabiegów kosmetycznych ciała, dłoni i stóp

Technik usług kosmetycznych

2

14.00

10.01.2020

piątek

L. Stępnikowska

K. Gierasińska

Sala 1

stołówka

pisemny

60 minut

7

MS.09, Z.09 świadczenie usług w zakresie terapii zajęciowej

Terapeuta zajęciowy

10+2

14.00

10.01.2020

piątek

T. Markowski

L. Stępnikowska

Sala 1

stołówka

pisemny

60 minut

EGZ. PRAKTYCZNY

8

MS.09, Z.09 świadczenie usług w zakresie terapii zajęciowej

Terapeuta zajęciowy

10+2

13.00

09.01.2020

czwartek

M. Kwiatkowska

A. Kopeć - Fila

Sala 14

praktyczny

180 minut

d

9

R.16 organizacja i nadzorowanie produkcji rolniczej

Technik rolnik

39

13.00

09.01.2020

czwartek

T. Markowski

M. Błaszczyk

R.  Celuch

D. Nowacki

Sala 16

stołówka

praktyczny

180 minut

d

10

TG.07 sporządzanie potraw i napojów

Kucharz

9

8.00

11.01.2020

sobota

Egzaminator

B. Jurek

D. Nowacki

Asystent techniczny

A. Czubak

Warsztaty Kuchnia

Praktyczny

120 (w)

11

TG.07 sporządzanie potraw i napojów

Kucharz

9

12.00

11.01.2020

sobota

Egzaminator

B. Jurek

G. Pękała

Asystent techniczny

A. Czubak

Warsztaty Kuchnia

Praktyczny

120 (w)

12

TG.07 sporządzanie potraw i napojów

Kucharz

9

16.00

11.01.2020

sobota

Egzaminator

B. Jurek

E. Kuśmierczyk

Asystent techniczny

A. Czubak

Warsztaty

kuchnia

Praktyczny

120 (w)

13

EE.09 programowanie, tworzenie i administrowanie stronami internetowymi i bazami danych

Technik informatyk

5

8.00

18.01.2020

sobota

K.Gierasińska

K.Stachurski

R. Celuch asystent techniczny

Sala 3

praktyczny

150 minut

dk

14

RL.03 prowadzenie produkcji rolniczej

Rolnik

6

9.00

18.01.2020

sobota

Egzaminator

L. Niedziela

A. Pawłowska

Warsztaty 1

praktyczny

180 minut

w

15

RL.03 prowadzenie produkcji rolniczej

Rolnik

6

15.00

18.01.2020

sobota

Egzaminator

L. Niedziela

L.Pluta

Warsztaty 1

praktyczny

180 minut

w

16

RL.03 prowadzenie produkcji rolniczej

Rolnik

6

9.00

19.01.2020

niedziela

Egzaminator

L. Niedziela

D.Nowacki

Warsztaty 1

praktyczny

180 minut

w

17

RL.03 prowadzenie produkcji rolniczej

Rolnik

6

15.00

19.01.2020

niedziela

Egzaminator

L. Niedziela

M. Gut

Warsztaty 1

praktyczny

180 minut

w

18

RL.03 prowadzenie produkcji rolniczej

Rolnik

6

9.00

20.01.2020

poniedziałek

Egzaminator

L. Niedziela

M. Kwiatkowska

Warsztaty 1

praktyczny

180 minut

w

19

RL.03, prowadzenie produkcji rolniczej

Rolnik

6

15.00

20.01.2019

poniedziałek

Egzaminator

L. Niedziela

M. Błaszczyk

Warsztaty 1

Praktyczny

180minut

w

20

RL.03 prowadzenie produkcji rolniczej

Rolnik

6

9.00

21.01.2019

wtorek

Egzaminator

L. Niedziela

T.Markowski

Warsztaty 1

w

Praktyczny

180minut

21

RL.03,R.3 prowadzenie produkcji rolniczej

Rolnik

3

15.00

21.01.2019

wtorek

Egzaminator

L. Niedziela

S. Otwinowski

Warsztaty 1

w

Praktyczny

180minut

powiat radomski     bip     wku radom     policja     strzelec