• slider-03.JPG
  • slider-10.jpg
  • slider-06.JPG
  • slider-01.jpg
  • slider-09.jpg
  • slider-11.jpg
  • slider-08.JPEG
  • slider-07.JPG
  • slider-04.JPG
  • slider-02.JPG

Obóz zimowy 2019 w Chwałowicach

 

T.jpg

W dniach 21 – 22 lutego na terenie Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Chwałowicach odbył się obóz zimowy zorganizowany dla uczniów klas mundurowych Liceum Ogólnokształcącego. 

Read more ...

Wykład – szkolenie Firmy Grupa Azoty

W dniu 24 lutego 2019r w Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Chwałowicach podczas zjazdu dla słuchaczy na Kwalifikacyjnych Kursach Zawodowych Rolnik i Technik rolnik odbył się wykład – szkolenie Firmy Grupa Azoty. Spotkanie, którego tematem przewodnim było stosowanie RSM poprowadził terenowy przedstawiciel Grupy Azoty Pan Paweł Kiełbsz.

Read more ...

Olimpiada Młodych Producentów Rolnych

Olimpiada Młodych Producentów Rolnych

w Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Chwałowicach

W dniu 10 lutego w Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Chwałowicach odbył się I etap szkolny Olimpiady Młodych Producentów Rolnych przeprowadzonej dla słuchaczy kwalifikacyjnych Kursów rolnik i Technik rolnik jako współzawodnictwo z zakresu szeroko rozumianej wiedzy rolniczej praktycznej i teoretycznej.

Read more ...

Cykliczne Szkolenia Firmy ARKOP

Cykliczne Szkolenia Firmy ARKOP w dziedzinie nawożenia roślin uprawnych dla słuchaczy Kwalifikacyjnych Kursów Zawodowych w zawodzie rolnik i Technik rolnik

Dyrekcja Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Chwałowicach serdecznie dziękuje Prezesowi Firmy ARKOP za umożliwienie szkolenia, Panu Waldemarowi Cisakowi  za przekazaną profesjonalnie wiedzę, miłe podejście do słuchaczy,

W niedzielę w dniu 17 lutego 2019 r. w Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Chwałowicach podczas zjazdu szkół zaocznych na Kwalifikacyjnym Kursie Rolnik, Technik rolnik odbyło się spotkanie z przedstawicielem regionalnym firmy ARKOP Panem Waldemarem Cisakiem.

Read more ...

Spotkanie Międzyszkolnego Klubu im. AK

14 lutego uczniowie Liceum Ogólnokształcącego Mundurowego uczestniczyl w spotkaniu członków i sympatyków Międzyszkolnego Klubu Historycznego im. Armii Krajowej w ZSP Iłża. Spotkanie zbiegło się z 77 rocznicą powstania Armii Krajowej i 11 rocznicą śmierci gen. Antoniego Hedy ps.  „Szary”. Wysłuchaliśmy interesującego wykładu P. Sławomira Kurka, nauczyciela Szkoły Podstawowej w Iłży. 

Uczniowie obejrzeli film o legendarnym partyzancie Ziemi Iłżeckiej pt. „Mit o Szarym” i otrzymali książki „Wspomnienia Szarego” ufundowane przez Wojewodę Świętokrzyskiego. W spotkaniu uczestniczyli też przedstawiciele iłżeckich szkół oraz P. Jan Szmyd,  członek Społecznego Komitetu Upamiętnienia Wydarzeń Historycznych na Ziemi Iłżeckiej.  

Read more ...

Informacja

Dyrekcja CKZiU informuje, że zebranie Rady Pedagogicznej klasyfikacyjnej

odbędzie się w dniu 27 stycznia 2019 r. o godzinie 15.00

powiat radomski     bip     wku radom     policja     strzelec