• slider-08.JPEG
  • slider-06.JPG
  • slider-03.JPG
  • slider-09.jpg
  • slider-07.JPG
  • slider-02.JPG
  • slider-04.JPG
  • slider-01.jpg
  • slider-10.jpg

Dzień otwarty w Chwałowicach

 

images_1.jpg

W czwartek 26.04.2018 r. w Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Chwałowicach odbył się dzień otwarty dla gimnazjalistów.

Read more ...

Życzenia Wielkanocne

NAUCZYCIELOM, SŁUCHACZOM, UCZNIOM, PRACOWNIKOM OBSŁUGI I ADMINISTRACJI ORAZ SYMPATYKOM SZKOŁY

Radosnych, pełnych nadziei Świąt Zmartwychwstania Pańskiego,

smacznego „święconego” , wspaniałych spotkań z budzącą się przyrodą

oraz uśmiechu i życzliwości na każdy dzień

ŻYCZY DYREKCJA CKZIU

                                    

Wyniki egzaminów z kwalifikacji zawodowcyh - marzec 2018

Jest nam niezmiernie miło poinformować i zaprosić wszystkich zdających po odbiór świadectw, dyplomów, z egzaminów potwierdzających kwalifikacje zawodowe w sesji zimowej 2018r.

Oprócz osób skierowanych z zewnątrz egzaminy zdawało z naszej szkoły blisko 100 Słuchaczy w zawodach: rolnik, technik rolnik, opiekun w domu pomocy społecznej.

Nie po raz pierwszy już uzyskaliśmy 100% zdawalności we wszystkich zawodach. Serdecznie gratulujemy i zapraszamy naszych absolwentów do nauki w naszej szkole na innych kierunkach.

Szkolenie z pierwszej pomocy przedmedycznej

11 marca 2018 roku w Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Chwałowicach odbyły się warsztaty z pierwszej pomocy przedmedycznej dla grup mających związek z zawodami medycznymi tj. terapeuta zajęciowy oraz technik usług kosmetycznych. Zajęcia przeprowadziła grupa MTEAM z Radomia pod kierownictwem Pana Mirosława Jaroszka.

Read more ...

Szkolenie z firmy ARKOP

W dniu 11 marca (niedziela) 2018r. o godzinie 10.00 w Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Chwałowicach odbyło się szkolenie przeprowadzone przez przedstawiciela firmy ARKOP Pana Waldemara Cisaka na temat nawożenia dolistnego roślin uprawnych, szczególnie pszenicy i jęczmienia jarego. Prowadzący przedstawił rolę makro i mikroelementów w wegetacji roślin oraz gamę produktów poprawiających plonowanie roślin uprawnych. Nauczyciele i Słuchacze Kwalifikacyjnego Kursu w zawodzie rolnik i technik rolnik uczestniczyli w szkoleniu w ramach zajęć konsultacyjnych.

/Lidia Rokita/

powiat radomski     bip     wku radom     policja     strzelec