• slider-07.JPG
  • slider-09.jpg
  • slider-10.jpg
  • slider-01.jpg
  • slider-06.JPG
  • slider-02.JPG
  • slider-08.JPEG
  • slider-11.jpg
  • slider-04.JPG
  • slider-03.JPG

Marsz Pamięci - relacja

      8 listopada uczniowie naszej szkoły wraz z dyrekcją i nauczycielami wzięli udział w marszu z okazji 100 lat odzyskania przez Polskę niepodległości. Spod budynku szkoły wszyscy udaliśmy się pod pomnik upamiętniający akcję Batalionów Chłopskich w roku 1944. Przy pomniku odbył się apel poległych poprowadzony przez porucznika T. Pękałę. Złożyliśmy kwiaty oraz odśpiewaliśmy Hymn oraz Rotę.

Read more ...

Wizyta w Unii Grudziądz

            W dniu 6 listopada 2018r. słuchacze Kwalifikacyjnych Kursów Zawodowych w zawodzie rolnik i technik rolnik z Panem Dyrektorem Centrum, oraz nauczyciele przedmiotów rolniczych, pracownicy zwiedzali fabrykę maszyn rolniczych - Unia Grudziądz.

            Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Chwałowicach, serdecznie dziękuje za bardzo miłe przyjęcie. Wizyta pozwoliła uzupełnić wiedzę naszych uczniów w zakresie zajęć praktycznych z techniki w rolnictwie, marketingu, promocji produktów itp. Uczestnicy byli zachwyceni ogromem tej nowoczesnej fabryki, nowoczesną linią produkcyjną, produktem finalnym "wyposażonymi" elektroniką maszynami rolniczymi oraz miłą atmosferą spotkania. Mogli skorzystać z atrakcji parku linowego, który dostarczył słuchaczom wiele wrażeń.

            Na ręce Pana Dyrektora ds. rozwoju sieci sprzedaży Michała Stachlewskiego podziękowania składają Dyrektor , nauczyciele oraz słuchacze Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Chwałowicach, życząc dalszej i owocnej współpracy.

Lidia Rokita

Marsz Pamięci

z okazji 100 rocznicy odzyskania niepodległości przez Polskę
Zapraszamy nauczycieli i uczniów do wspólnego świętowania
w Chwałowicach przy pomniku upamiętniającym akcję Batalionów Chłopskich w 1944r.
Czwartek 8.11.2018r.godz.10.00
Samorząd Uczniowski LO

Spotkanie z przedstawicielem firmy ARKOP

            W dniu 3 listopada (sobota) 2018r. o godzinie 10:00 w Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Chwałowicach odbyło się szkolenie przeprowadzone przez przedstawiciela firmy ARKOP Pana Waldemara Cisaka. Tematem było znaczenie makro i mikroelementów w nawożeniu dolistnym roślin uprawnych w szczególności rzepaku z zastosowaniem chelatów i aminokwasów. Prowadzący ukazał rolę zaawansowanego nawożenia polegającego na dostarczeniu dolistnym roślinom, w każdej fazie wegetacji związków mineralnych i organicznych. Przedstawiona została gama produktów poprawiających plonowanie roślin uprawnych. W spotkaniu wzięli udział nauczyciele i słuchacze kwalifikacyjnego kursu w zawodzie rolnik i technik rolnik w ramach zajęć konsultacyjnych. Można było zauwazyć duże zainteresowanie słuchaczy produktami oraz wiele pytań do prowadzącego na temat skuteczności i opłacalności w stosowaniu tych zaawansowanych nawozów dolistnych.

Anna Wrońska

powiat radomski     bip     wku radom     policja     strzelec