• slider-04.JPG
  • slider-08.JPEG
  • slider-09.jpg
  • slider-01.jpg
  • slider-06.JPG
  • slider-07.JPG
  • slider-02.JPG
  • slider-10.jpg
  • slider-03.JPG

Życzenia Wielkanocne

NAUCZYCIELOM, SŁUCHACZOM, UCZNIOM, PRACOWNIKOM OBSŁUGI I ADMINISTRACJI ORAZ SYMPATYKOM SZKOŁY

Radosnych, pełnych nadziei Świąt Zmartwychwstania Pańskiego,

smacznego „święconego” , wspaniałych spotkań z budzącą się przyrodą

oraz uśmiechu i życzliwości na każdy dzień

ŻYCZY DYREKCJA CKZIU

                                    

Wyniki egzaminów z kwalifikacji zawodowcyh - marzec 2018

Jest nam niezmiernie miło poinformować i zaprosić wszystkich zdających po odbiór świadectw, dyplomów, z egzaminów potwierdzających kwalifikacje zawodowe w sesji zimowej 2018r.

Oprócz osób skierowanych z zewnątrz egzaminy zdawało z naszej szkoły blisko 100 Słuchaczy w zawodach: rolnik, technik rolnik, opiekun w domu pomocy społecznej.

Nie po raz pierwszy już uzyskaliśmy 100% zdawalności we wszystkich zawodach. Serdecznie gratulujemy i zapraszamy naszych absolwentów do nauki w naszej szkole na innych kierunkach.

Szkolenie z pierwszej pomocy przedmedycznej

11 marca 2018 roku w Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Chwałowicach odbyły się warsztaty z pierwszej pomocy przedmedycznej dla grup mających związek z zawodami medycznymi tj. terapeuta zajęciowy oraz technik usług kosmetycznych. Zajęcia przeprowadziła grupa MTEAM z Radomia pod kierownictwem Pana Mirosława Jaroszka.

Read more ...

Szkolenie z firmy ARKOP

W dniu 11 marca (niedziela) 2018r. o godzinie 10.00 w Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Chwałowicach odbyło się szkolenie przeprowadzone przez przedstawiciela firmy ARKOP Pana Waldemara Cisaka na temat nawożenia dolistnego roślin uprawnych, szczególnie pszenicy i jęczmienia jarego. Prowadzący przedstawił rolę makro i mikroelementów w wegetacji roślin oraz gamę produktów poprawiających plonowanie roślin uprawnych. Nauczyciele i Słuchacze Kwalifikacyjnego Kursu w zawodzie rolnik i technik rolnik uczestniczyli w szkoleniu w ramach zajęć konsultacyjnych.

/Lidia Rokita/

Warsztaty instruktażowe na kierunku terapeuta zajęciowy

Dnia 10 marca 2018 roku w Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Chwałowicach odbyły się warsztaty instruktażowe pt.”Haft matematyczny dla początkujących” W warsztatach uczestniczyli uczniowie ze szkoły policealnej na kierunku terapeuta zajęciowy. Spotkanie przeprowadziła Pani Iwona Zaręba która od lat zawodowo zajmuje się metoda jaką jest hafciarstwo.

Read more ...

powiat radomski     bip     wku radom     policja     strzelec