• slider-02.JPG
  • slider-06.JPG
  • slider-10.jpg
  • slider-04.JPG
  • slider-09.jpg
  • slider-08.JPEG
  • slider-07.JPG
  • slider-01.jpg
  • slider-03.JPG
  • slider-11.jpg

Wojewódzkie Zawody Sportowo – Obronne – „Sprawni jak żołnierze”

DSCF3363.JPG

Po etapie rejonowym, który miał miejsce 19 kwietnia, w Liceum Mundurowym w Chwałowicach 10 maja odbyły się Zawody Sportowo – Obronne – „Sprawni jak żołnierze” w kolejnej, tym razem wojewódzkiej odsłonie.

 

W konkursie, oprócz naszej placówki (przypominamy, że dziewczęta i chłopcy z Chwałowice zdobyli w zawodach rejonowych pierwsze miejsca) wzięły udział szkoły: ZS Płońsk, ZSCKR Gołotczyzna, ZSP Siedlce, LO Siedlce, ZSUiP Płock, ZSBN Warszawa oraz ZS Mińsk Mazowiecki.

Podczas zawodów gościliśmy przedstawicieli Mazowieckiego Kuratorium Oświaty – Delegatura Radom, a także Wojskowej Komendy Uzupełnień w Radomiu.

Tym razem uczniowie musieli znów zmierzyć się z pięcioma konkurencjami: torem sprawnościowym, pierwszą pomocą, rzutem granatem, strzelaniem i biegiem na orientację.

Naszą szkołę ponownie reprezentowali: Iza Ogonek, Sandra Dudek, Milena Wyroda, Patryk Środa, Kuba Kołodziejczyk, Adam Urban. Ponownie też możemy być dumni z naszych uczniów, bo i tym razem nie zawiedli. A oto miejsca na podium:

Dziewczęta

I miejsce – LO Chwałowice

II miejsce –  ZSUiP Płock

III miejsce – ZS Mińsk Mazowiecki

Chłopcy

I miejsce – ZSBN Warszawa

II miejsce – LO Chwałowice

III miejsce – ZSP Siedlce

Tak więc w czerwcu nasze dziewczęta jako reprezentantki województwa mazowieckiego wezmą udział w etapie centralnym. Trzymamy kciuki!

 

powiat radomski     bip     wku radom     policja     strzelec