• slider-01.jpg
  • slider-10.jpg
  • slider-03.JPG
  • slider-07.JPG
  • slider-09.jpg
  • slider-04.JPG
  • slider-06.JPG
  • slider-02.JPG
  • slider-08.JPEG

Harmonogram egzaminów zawodowych - czerwiec 2019

Harmonogram egzaminów z kwalifikacji zawodowych

Lato 2019 r. od 17.06.2019 r. do 29.06.2019 r.

w Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Chwałowicach

 

L.p

Egzamin

Grupa/

Ilość osób

Godzina/

zmiana

Data

Komisja

skład

Sala 1

stołówka

Forma egzaminu/

Czas trwania egzaminu

1

EE.08 montaż i eksploatacja systemów komputerowych, urządzeń peryferyjnych i sieci

Technik informatyk

8

10.00

18.06.2019

wtorek

A. Pawłowska

D. Nowacki

Sala 1

stołówka

pisemny

60 minut

2

E.07 montaż i konserwacja maszyn i urządzeń elektrycznych

Elektryk

1

10.00

18.06.2019

wtorek

T. Markowski

D. Nowacki

Sala 1

stołówka

pisemny

60 minut

3

R.3 prowadzenie produkcji rolniczej

Rolnik

35

10.00

18.06.2019

wtorek

T. Markowski

D. Nowacki

A. Pawłowska

L. Pluta

Sala 1

stołówka

pisemny

60 minut

4

R.16 organizacja i nadzorowanie produkcji rolniczej

Technik rolnik

31

12.00

18.06.2019

wtorek

T. Markowski

M. Błaszczyk

D. Nowacki

L. Pluta

Sala 1 stołówka

pisemny

60 minut

5

RL.16 organizacja i nadzorowanie produkcji rolniczej

Technik rolnik

1

12.00

18.06.2019

wtorek

M. Błaszczyk

T. Markowski

D. Nowacki

L. Pluta

Sala 1 stołówka

pisemny

60 minut

6

AU.62 wykonywanie zabiegów kosmetycznych ciała, dłoni i stóp

Technik usług kosmetycznych

8

14.00

18.06.2019

wtorek

K. Gierasińska

L. Stępnikowska

Sala 1

stołówka

pisemny

60 minut

7

E.24 Eksploatacja maszyn, urządzeń i instalacji elektrycznych

Technik elektryk

9

14.00

18.06.2019

wtorek

K. Gierasińska

L. Stępnikowska

Sala 1

stołówka

pisemny

60 minut

 

PRAKTYCZNY

      

8

E.24 Eksploatacja maszyn, urządzeń i instalacji elektrycznych

Technik elektryk

9

9.00

17.06.2019

poniedziałek

P. Sępioł

D. Nowacki

Sala 1 stołówka

praktyczny

180 minut

d

9

R.16 organizacja i nadzorowanie produkcji rolniczej

Technik rolnik

33

13.00

17.06.2019

poniedziałek

R. Bielecka

M. Błaszczyk

R. Celuch

A. Męciwoda

Sala 1

stołówka

praktyczny

180 minut

d

9

RL.16 organizacja i nadzorowanie produkcji rolniczej

Technik rolnik

1

13.00

17.06.2019

poniedziałek

R. Bielecka

M. Błaszczyk

R. Celuch

A. Męciwoda

Sala 1

stołówka

praktyczny

180 minut

d

10

EE.08 montaż i eksploatacja systemów komputerowych, urządzeń peryferyjnych i sieci

Technik informatyk

6

8.00

22.06.2019

sobota

T.Markowski

Egzaminator

M. Utkowski

Asystent

J. Pypeć

Sala Nr 3

praktyczny

150 minut

wk

11

EE.08 montaż i eksploatacja systemów komputerowych, urządzeń peryferyjnych i sieci

Technik informatyk

2

12.00

22.06.2019

sobota

T. Markowski

Egzaminator

M. Utkowski

Asystent

J. Pypeć

Sala Nr 3

praktyczny

150 minut

wk

12

AU .62 wykonywanie zabiegów kosmetycznych ciała, dłoni i stóp

Technik usług kosmetycznych

3

8.00

29.06.2019

sobota

E. Kuśmierczyk

Egzaminator

M. Prasek

Asystent

R. Socha

Sala Nr 4

praktyczny

120 minut

w

13

AU .62 wykonywanie zabiegów kosmetycznych ciała, dłoni i stóp

Technik usług kosmetycznych

3

12.00

29.06.2019

sobota

E. Stajniak

Egzaminator

M. Prasek

Asystent

R. Socha

Sala Nr 4

praktyczny

120 minut

w

14

AU .62 wykonywanie zabiegów kosmetycznych ciała, dłoni i stóp

Technik usług kosmetycznych

2

16.00

29.06.2019

sobota

R. Bielecka

Egzaminator

M. Prasek

Asystent

R. Socha

Sala Nr 4

praktyczny

120 minut

w

15

R.3 prowadzenie produkcji rolniczej

rolnik

5

9.00

24.06.2019

poniedziałek

Egzaminator

L. Niedziela

A .Pawłowska

Warsztaty 1

Praktyczny

180minut

w

16

R.3 prowadzenie produkcji rolniczej

rolnik

6

15.00

24.06.2019

   poniedziałek

Egzaminator

L. Niedziela

E. Kuśmierczyk

Warsztaty 1

w

Praktyczny

180minut

17

R.3 prowadzenie produkcji rolniczej

rolnik

6

9.00

25.06.2019

wtorek

Egzaminator

L. Niedziela

M.Kwiatkowska

Warsztaty 1

w

Praktyczny

180minut

18

R.3 prowadzenie produkcji rolniczej

rolnik

6

15.00

25.06.2019

wtorek

Egzaminator

L. Niedziela

S.Otwinowski

Warsztaty 1

w

Praktyczny

180minut

19

R.3 prowadzenie produkcji rolniczej

rolnik

6

9.00

26.06.2019

środa

Egzaminator

L. Niedziela

L.Pluta

Warsztaty 1

w

Praktyczny

180minut

20

R.3 prowadzenie produkcji rolniczej

rolnik

6

15.00

26.06.2019

środa

Egzaminator

L. Niedziela

T. Markowski

Warsztaty 1

w

Praktyczny

180minut

 

U W A G A !!!

 

Zdający zgłaszają sie do ośrodka egzaminacyjnego na minimum 30 minut przed rozpoczęciem egzaminu, posiadając dokument ze zdjęciem oraz przybory piśmiennicze piszące kolorem czarnym, osoby przystępujące do egzaminu praktycznego powinny posiadać odpowiedni strój.

powiat radomski     bip     wku radom     policja     strzelec