• slider-11.jpg
  • slider-10.jpg
  • slider-08.JPEG
  • slider-04.JPG
  • slider-09.jpg
  • slider-06.JPG
  • slider-02.JPG
  • slider-03.JPG
  • slider-07.JPG
  • slider-01.jpg

Świąteczna Zbiórka Żywności

"Stoliczku nakryj się!- Głód to nie bajka." -to hasło patronuje tegorocznej akcji "Świąteczna Zbiórka Żywności " .

Uczniowie naszej szkoły aktywnie włączyli sie w tę ogólnopolską akcję zbierania produktów żywnościowych organizowaną na terenie gminy Iłża przez MOPS. 

Wolontariusze z naszej szkoły kwestowali w iłżeckiej Biedronce. Młodzież zachęcała klientów do podzielenia się żywnością z tymi, którzy najbardziej tej żywności potrzebują, zwłaszcza w tym  przedświątecznym okresie.

W zbiórkę zaangażowali się uczniowie: Julita Fajdek, Andżelika Lipińska, Marta Pasek, Karolina Witkowska, Andżelika Adamczyk, Patrycja Czernikier, Maria Wit, Dorota Szpilska, Wiktor Kurys, Wiktor Kupidura i  Mikołaj Woźniak, a pracę koordynował Samorząd Uczniowski.

 

Dziękujemy za pracę i okazane serce:

                                                                                                                                                                                                                                                  Renata Bielecka

powiat radomski     bip     wku radom     policja     strzelec