• slider-10.jpg
  • slider-04.JPG
  • slider-06.JPG
  • slider-07.JPG
  • slider-01.jpg
  • slider-08.JPEG
  • slider-02.JPG
  • slider-03.JPG
  • slider-11.jpg
  • slider-09.jpg

Nietypowe zakończenie roku szkolnego klasy maturalnej z pomocą Microsoft Teams

Dziś w naszej szkole odbyło się zakończenie roku dla klasy maturalnej.

W tym nietypowym, bo spowodowanym pandemią spotkaniu wzięła udział dyrekcja, nauczyciele i główni bohaterowie - uczniowie klasy trzeciej. Uroczystość odbywała się na aplikacji Teams, innej możliwości nie było. Teraz wszyscy musimy dbać przede wszystkim o swoje zdrowie i bezpieczeństwo.

 

Spotkanie rozpoczął dyrektor Marek Gierasiński, pogratulował ukończenia szkoły, w symboliczny sposób wręczył świadectwa, które pokazywane były tylko na ekranie naszych komputerów. Wyróżnione zostały osoby z najwyższą średnią i wzorowym zachowaniem.

Głos zabrała także pani wicedyrektor Jadwiga Błaszczyk oraz wychowawczyni klasy pani Paulina Sępioł. Były życzenia, garstka wspomnień, trochę wzruszeń.

 

Absolwentom składamy najszczersze życzenia, dziękujemy za wybranie naszej szkoły i trzymamy mocno kciuki za Wasze powodzenie na maturze. Życzymy połamania pióra, optymizmu i dużo wiary we własne siły. Ogromu szczęścia i trafienia w wymarzone tematy🍀🍀

                                                                                                         /Paulina Sepioł/

powiat radomski     bip     wku radom     policja     strzelec