• slider-10.jpg
  • slider-02.JPG
  • slider-07.JPG
  • slider-04.JPG
  • slider-08.JPEG
  • slider-09.jpg
  • slider-03.JPG
  • slider-06.JPG
  • slider-01.jpg
  • slider-11.jpg

Harmonogram egzaminów zawodowych - czerwiec - lipiec 2020

LINK do pobrania >>> Harmonogram egzaminów zawodowych - lato 2020

 

 

Część PISEMNA egzaminu
l.p

Egzamin

Grupa/

Ilość osób

Godzina/

zmiana

Data

Komisja

skład

Sala

Forma egzaminu/

Czas trwania egzaminu

1 RL.03,R.03 prowadzenie produkcji rolniczej

Rolnik

49+1

10.00 23.06.2020

G. Pękała

A. Trepner - Sionek

A. Kopeć- Fila

L. Pluta

Sala 1

s. gim.

pisemny

60 minut

2 RL.16 organizacja i nadzorowanie produkcji rolniczej

Technik rolnik

34

12.00 23.06.2020

T. Markowski

M. Błaszczyk

K. Kwestarz

D. Nowacki

Sala 1

s. gim.

pisemny

60 minut

3 EE.05

Elektryk

16

12.00 23.06.2020

T. Markowski

M. Błaszczyk

K. Kwestarz

D. Nowacki

Sala 1

s. gim.

pisemny

60 minut

4 Z.04

Opiekun medyczny

1

14.00 23.06.2020

L. Stępnikowska

R. Bielecka

Sala7

pisemny

60 minut

5 MS.12 zarządzanie bezpieczeństwem w środowisku pracy

Technik bhp

23

12.00 23.06.2020

R. Bielecka

K. Adamus

Sala 16

pisemny

60 minut

6 E.07

Elektryk

1

10.00 23.06.2020

G. Pękała

A. Trepner - Sionek

A. Kopeć - Fila

L. Pluta

Sala 1

s. gim.

pisemny

60 minut

7 E.24

Technik elektryk

1

14.00 23.06.2020

L. Stępnikowska

R. Bielecka

Sala 7

pisemny

60 minut

8 EE.09

Technik informatyk

2

14.00 23.06.2020

L. Stępnikowska

R. Bielecka

Sala 7

pisemny

60 minut

Część PRAKTYCZNA egzaminu
9 MS.09, Z.09 świadczenie usług w zakresie terapii zajęciowej

Terapeuta zajęciowy

4+1

13.00 22.06.2020

M. Kwiatkowska

I. Wojciechowska

Sala 14

praktyczny

180 minut

d

10 RL.16, R.16 organizacja i nadzorowanie produkcji rolniczej

Technik rolnik

34+1

13.00 22.06.2020

T. Markowski

M. Błaszczyk

R. Celuch

D. Nowacki

Sala 1

stołówka

praktyczny

180 minut

d

11 MS.12 zarządzanie bezpieczeństwem w środowisku pracy

Technik bhp

23

13.00 22.06.2020

P. Sępioł

E. Małek

K. Gierasińska

Sala 16

praktyczny

120 minut

d

12 Z.04

Opiekun medyczny

1

8.00 27.06.2020

Egzaminator

A. Kowalczyk

E. Kuśmierczyk

Sala 14

praktyczny

120 minut

w

  EE.09

Technik informatyk

1

8.00 27.06.2020

R. Celuch

J. Pypeć

Sala 3

Praktyczny

150 minut

dk

13 EE.05

Elektryk

4

9.00 27.06.2020

Egzaminator

Z. Bandrowski

T. Markowski

Warsztaty Zębiec

praktyczny

180 minut

w

14 EE.05

Elektryk

4

15.00 27.06.2020

Egzaminator Z. Z. Bandrowski

T. Markowski

Warsztaty Zębiec

praktyczny

180 minut

w

15 EE.05

Elektryk

4

9.00 28.06.2020

Egzaminator Z. Bandrowski

T. Markowski

Warsztaty Zębiec

praktyczny

180 minut

w

16 EE.05

Elektryk

4

15.00 28.06.2020

Egzaminator Z. Bandrowski

T. Markowski

Warsztaty Zębiec

praktyczny

180 minut

w

17 RL.03 prowadzenie produkcji rolniczej

Rolnik

6

9.00 01.07.2020

Egzaminator

M. Szymczyk

L.Pluta

Warsztaty 1

praktyczny

180 minut

w

18 RL.03 prowadzenie produkcji rolniczej

Rolnik

6

15.00 01.07.2020

Egzaminator

M. Szymczyk

A. Czubak

Warsztaty 1

praktyczny

180 minut

w

19 RL.03 prowadzenie produkcji rolniczej

Rolnik

6

9.00 02.07.2020

Egzaminator

M. Szymczyk

D. Nowacki

Warsztaty 1

praktyczny

180 minut

w

20 RL.03 prowadzenie produkcji rolniczej

Rolnik

6

15.00 02.07.2020

Egzaminator

M. Szymczyk

M. Gut

Warsztaty 1

praktyczny

180 minut

w

21 RL.03 prowadzenie produkcji rolniczej

Rolnik

6

9.00 03.07.2020

Egzaminator

M. Szymczyk

M.Kwiatkowska

Warsztaty 1

praktyczny

180 minut

w

22 RL.03, prowadzenie produkcji rolniczej

Rolnik

6

15.00

03.07.2020

Egzaminator

M. Szymczyk

T. Strojny

Warsztaty 1

Praktyczny

180minut

w

23 RL.03 prowadzenie produkcji rolniczej

Rolnik

6

9.00

04.07.2020

Egzaminator

M. Szymczyk

T. Markowski

Warsztaty 1

w

Praktyczny

180minut

24 RL.03,R.3 prowadzenie produkcji rolniczej

Rolnik

4

15.00

04.07.2020

Egzaminator

M. Szymczyk

S. Otwinowski

Warsztaty 1

w

Praktyczny

180minut

powiat radomski     bip     wku radom     policja     strzelec