• slider-2.JPG
  • slider-1.jpg
  • slider-3.JPEG

Harmonogram dyżurów nauczycieli 12-20.XII.2020

W odpowiedzi na potrzeby Słuchaczy CKZiU, zostały zaplanowane dyżury - konsultacje nauczycieli prowadzących zajęcia w systemie zaocznym.

Zaznaczam jednocześnie, że osoby, które nie potrzebują spotkania osobistego z prowadzącym zajęcia, pozostały w kontakcie elektronicznym na platformie Teams (lub poprzez pocztę email - lista kontaktowa).

Każdy przebywający na terenie szkoły zobowiązany jest do przestrzegania obowiązujących zasad sanitarnych DDM (Dezynfekcja, Dystans, Maseczka)

Harmonogram Kosultacji

/Dyrektor CKZiU/

/Marek Gierasiński/

Informacja o planowanych wolnych miejscach pracy w CKZiU Chwałowice

Dyrektor CKZiU w Chwałowicach informuje o planowanych wolnych miejscach pracy w charakterze Głównego Księgowego/Księgowego, wymiar czasu pracy - pełny etat, umowa o pracę. Planowany termin zatrudnienia od 1 stycznia 2021r do 31 sierpnia 2021r. (z możliwością przedłużenia umowy na dalszy okres)

Ze względu na panujacą sytuację pandemii COVID-19 osoby zainteresowane podjęciem pracy proszone są o przesłanie CV na adres mailowy This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. - pierwszy etap rekrutacji.

Po weryfikacji nadesłanych ofert wybrane osoby zostaną zaproszone na rozmowę wstepną (jeśli sytuacja na to pozwoli) i przejdą kolejne etapy procesu rekrutacji zakończone konkursem na oferowane stanowisko.

W razie pytań i wątpliwości prosimy o kontakt na wskazany powyżej adres mailowy, a także pod numerem telefonu 48 6161574

/Dyrektor CKZIU, Marek Gierasiński/

Rządowe wsparcie dla nauczycieli

INFORMACJA

Wszelkie informacje dotyczące uzyskania Rządowego wsparcia dla nauczycieli - do kwoty 500zł  znajdują się na platformie MS Teams, zespół Rada Pedagogiczna.

Proszę także o konieczne zapoznanie się z informacjami w zespole Nauczyciele.

Jest to aktualnie obowiązująca forma komunikacji gdzie umieszczane są wszelkie informacje bieżace dotyczące szkoły.

/Dyrektor CKZiU/

/Marek Gierasiński/

Zebranie Rady Pedagogicznej 16.11.2020

Zapraszam wszystkich Nauczycieli na zebranie Rady Pedagogicznej na platformie MS Teams w dniu 16 listopada 2020 roku o godzinie 18.00.

/Dyrektor CKZiU/

/Marek Gierasiński/

Informacja dotycząca MS Teams - odzyskiwanie hasła

Szanowni Państwo w związku z dużą ilością próśb o restowanie hasła do platformy MS Teams w dniu dzisiejszym wprowadzona została możliwość samodzielnego resetowania hasła. Każdy użytkownik z aktywnym kontem zostanie poproszony o podanie swojego alternatywnego adresu e-mail oraz numeru telefonu. Na podany adres e-mail oraz telefon przyjdzie wiadomość z kodem weryfikującym, który należy wpisać jednokrotnie w odpowiednim polu podczas logowania.

W przypadku problemu z hasłem będzie można je zrestować używając podanego numeru telefonu lub adresu e-mail.

Szkolenie MS Teams dla kadry pedagogicznej

W dniu 29.10.2020 o godz.18.00 ( czwartek) dla nauczycieli szkoły dziennej i zaocznej odbędzie się na MS TEAMS szkolenie nt.: „ Edukacja zdalna w MS Teams” . Szkolenie przeprowadzi P. Robert Celuch

Zapraszamy

Dyrekcja CKZiU

Read more ...

powiat radomski     bip     wku radom     policja     strzelec