• slider-2.JPG
  • slider-1.jpg
  • slider-3.JPEG

Od 23.10.2020 r. realizujemy zajęcia na MS Teams

Szanowni Państwo Nauczyciele, Słuchacze

W związku z zawieszeniem zajęć od 23.10.2020 r. (piątek) rozpoczynamy zajęcia dla wszystkich grup zdalnie, z wykorzystaniem aplikacji MS Teams. Opiekunowie grup 23 października (piątek) otrzymają listy Słuchaczy z loginami i hasłami (Office.com, MS Teams), a następnie przekażą je Słuchaczom. Nowozatrudnieni Nauczyciele, którzy nie posiadają loginów i haseł również je otrzymają. Plan zajęć na kolejny okres został już opublikowany na stronie szkoły. Życzymy zdrowia, pozostajemy w kontakcie.

Dyrekcja CKZiU Chwałowice

Zawieszenie zajęć dydaktycznych

Zawieszenie zajęć dydaktyczno - wychowawczych

W związku z objęciem powiatu radomskiego strefą czerwoną

od 17 października 2020r. (tj. sobota) zajęcia

w Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Chwałowicach zostają zawieszone dla KKZ, Szkoły policealnej i LO

z wyjątkiem KKZ Technik Rolnik i KKZ Rolnik s. III ( zajęcia praktyczne)

Po uruchomieniu platformy edukacyjnej rozpoczniemy naukę w systemie zdalnym, prosimy śledzić stronę szkoły.

UWAGA !!! Zawieszenie zajęć dotyczy zarówno

uczniów szkoły dziennej jak i słuchaczy szkoły zaocznej. Uczniowie szkoły dziennej realizują zajęcia od poniedziałku na MS Teams.

Dzień Edukacji Narodowej

Z okazji Dnia Edukacji Narodowej Nauczycielom, Pracownikom Obsługi i Administracji życzymy dużo zdrowia, wytrwałości, wielu sukcesów w pracy zawodowej i w życiu osobistym. Jednocześnie składamy podziękowania za trud i zaangażowanie w codzienną pracę.

Uczniom i Słuchaczom życzymy, aby nadchodzące miesiące były nie tylko czasem wytężonej pracy, ale niosły ze sobą wiele radości i  zadowolenia.

Dyrekcja CKZiU w Chwałowicach

Ciekawe warsztaty z edukacji zdrowotnej

Z okazji Dnia Nauczyciela słuchaczki z kierunków opiekunka dziecięca oraz opiekun w domu pomocy społecznej uczestniczyły w warsztatach z zakresu edukacji zdrowotnej. Podczas zajęć przygotowywały dla wszystkich nauczycieli Naszej szkoły pachnące i kolorowe mydełka z gliceryny oraz  piękne kartki z życzeniami wykonane własnoręcznie. Na zakończenie zajęć słuchaczki otrzymały zaświadczenia z uczestnictwa w warsztatach.

/Ewa Kapusta/

 

Informacja o wolnych miejscach pracy w CKZIU

Dyrektor CKZiU w Chwałowicach informuje o planowanych wolnych miejscach pracy w charakterze Głównego Księgowego/Księgowego, wymiar czasu pracy - pełny etat, umowa o pracę. Planowany termin zatrudnienia od 1 stycznia 2021r.

Ze względu na panujacą sytuację pandemii COVID-19 osoby zainteresowane podjęciem pracy proszone są o przesłanie CV na adres mailowy This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. - pierwszy etap rekrutacji.

Po weryfikacji nadesłanych ofert wybrane osoby zostaną zaproszone na rozmowę wstepną (jeśli sytuacja na to pozwoli) i przejdą kolejne etapy procesu rekrutacji zakończone konkursem na oferowane stanowisko.

W razie pytań i wątpliwości prosimy o kontakt na wskazany powyżej adres mailowy, a także pod numerem telefonu 48 6161574

/Dyrektor CKZIU, Marek Gierasiński/

Wyniki matura poprawkowa 2020

Centralna Komisja Egzaminacyjna 30 września 2020 roku:
•    ogłosi wyniki poprawkowego egzaminu maturalnego,
•    przekaże szkołom świadectwa, aneksy i informacje o wynikach.
W tym samym dniu wydane zostaną zdającym świadectwa, aneksy i informacje o wynikach.

powiat radomski     bip     wku radom     policja     strzelec