• slider-1.jpg
  • slider-2.JPG
  • slider-3.JPEG

Świąteczna zbiórka żywności 2015

W dniach 4-5 grudnia w wielu iłżeckich placówkach handlowych została przeprowadzona "Świąteczna Zbiórka Żywności" w ramach ogólnopolskiej akcji Banków Żywności.

Read more ...

Ślubowanie Klasy I LO

29 pażdziernika 2015 roku w naszej szkole odbyło się uroczyste ślubowanie uczniów klasy pierwszej o profilu wojskowo-policyjnym. Uczniowie złożyli przysięgę na sztandar szkoły, a przedstawiciele klas mundurowych zaprezentowali kombat, czyli pokaz ćwiczeń wojskowych związanych z posługiwaniem się bronią.

Read more ...

Ogólnopolski Tydzień Kariery 2015

22 października uczniowie Centrum Kształcenia Ustawicznego i Zawodowego w Chwałowicach uczestniczyli w warsztatach zorganizowanych w ramach Ogólnopolskiego Tygodnia Kariery. Tegoroczna akcja przebiegała pod hasłem „Poznaj swojego doradcę kariery!”. Oficjalnego otwarcia przedsięwzięcia dokonała Pani Małgorzata Kwiatkowska-nauczyciel przedsiębiorczości.

Read more ...

Papież rodziny

19 października b.r. po raz kolejny obchodzony był w naszej szkole Dzień Papieski pod hasłem „Papież rodziny”. Ta uroczystość, to szczególny czas, kiedy wspomina się postać sługi Bożego Jana Pawła II i okres Jego papieskiego posłannictwa.

Read more ...

powiat radomski     bip     wku radom     policja     strzelec